Divoké historky (2014)

Proc to ma jenom cca 2 hodiny? :D ja uz se tesil na dalsi povidku... :D Všechny povídky mi prisli uzasne, vlastne ukazuji chovani lidi bez zabran, ktere v hlave mame. V tom je ten film tak uzasny, zvraceny a dokonaly.

Ranhojič (2013)

Necekal jsem, ze by me herci mohli nejak zaujmout, ale stalo se, byli dokonali. Film ma cca 150 min a ani na chvili jsem se nenudil a kdyby byl o dve hodiny delsi, vubec by mi to nevadilo. Obrovske prekvapeni. Tento film si vyslouzil muj obdiv a patri k nejlepsim shlednutym filmum za rok 2013.

Na život a na smrt (2013)

Je velmi tezke usoudit, jestli ty pady byli realisticke nebo ne. Kdyz si predstavim jejich vycvik a vse cim si prosli, aby byli jednimi z nejlepsich, predstavim si jejich kazdodeni drinu, tak je to realne. Je to to same jak vidim gymnasty a rikam si "this is impossible..." Jsou to jen nase spekulace, ceho je vlastne clovek schopny a uz od zacatku na to Berg predkalada, ze to nejsou zadni tlusti hosi sedici u pc, kteri rikaji to nejde.. Pro ne je nerealne realnym, nemozne moznym a jen predstava ze by me mucili talibanci anebo bych skocil ze skaly s nadeji, ze to mozna dam, radsi zkocim a budu doufat.. Libi se mi na filmu prave ty realisticke boje, prave ta vule kterou ti vojaci maji. Dle meho je to realne. A to popravde nesnasim americkou armadu a vlastne i americany... :D

Géniové designu (2009) (seriál)

Toto by si mel pustit každý, kdo se designem zabývá nebo se alespoň trochu o něj zajímá. Jsou zde probrány začátky designu, jak se vyvíjel, 2. světová válka a její velký přínos, období největšího rozkvětu plastového designu. Vystupují tu zde ti nejlepší známí designéři jako je například Dieter Rams, Steve Jobs, Philippe Starck a další osobnosti co ve světě designu něco znamenají. Jako designér doporučuji všem. Tento seriál Vás chytne a nepustí.

La cara oculta (2011)

Trailer jsem videl az po filmu a jsem rad ze jsem ho nevidel pred filmem. :D Cely film me nadchl. Herecky jsou nadherne, i kdyz maji male prsa. :D Hlavni herec takovy nejaky, ale zahral to v pohode. Hodnotim predevsim ten napad , ktery je uzasny, dokazal jsem se vzit do v sech 3 hlavnich roli a musim rict ze tenhle film me fascinuje.

Hostitel (2013)

Nesnáším Twilight ságu ovšem zbožnuji režiséra A. Niccola. Na tenhle film jsem byl proto tolik zvědavý co ve mě převládne více, či nenávist nebo oblíbenost. Tenhle film bych určitě neodepisoval, zajímavá myšlenka a dobré zpracování. Ovšem...milostný trojúhelník bych ještě přežil, ale takhle zpackat závěr? Mělo to skončit na operačním sále, potom bych tomu dal 5 hvězd. Takovýhle happy end se mi k tomu opravdu nehodí, bohužel Meyer je Meyer. :-/

Barbar (2009) odpad!

Velice dobry film pred spanim, zarucene pri nem usnete, pustite si zbytek rano a prospite cele dopoledne, po obede se kouknete na zaver a spite az do vecera. Doporucuju tem co neumi usnout. :D

Splice (2009)

Skoda, strasne moc nevyuziteho prostoru. Zacatek uzasny, ovsem ten "hororovy" zaver mi k tomu nesedi.

Černý blesk (2009)

Nejlepsi komentar, ktery vystihuje dokonale to co si myslim je od: Malarkey