Dům u jezera (2006)

Nevím, jestli stárnu, nebo jestli je to nedostatkem čerstvého vzduchu, který mě při sledování filmu ničil, ale jsem z Domu u jezera nadšený. :) Jedná se o velice krásný romantický film. Zážitek z něho ještě umocňuje jako vždy krásná a skvěle hrající Sandra Bullock a neméně dobrý Keanu Reeves. 5* - 95%

Jako Mike (2002)

Jediné, co jsem se z filmu dozvěděl je to, že Basketbalisté jsou infantilní jako prase. :) Jedny kouzelné tenisky NiKE (Jak jinak, že), jeden něšťastný sirotek, a jeden vyplněný sen. Snímek je spíše pro tu mladší věkovou skupinu. 2* - 35%

Restart (2005)

Bez diskuse nejlepší kamera v českém filmu za poslední dobu.

Chodím s Lucy (2002)

Ale tak proč ne? Tento romantický film, nikoliv však komedie, je natočený hodně podobně jako český Román pro ženy. Ze začátku se může zdát víceméně nudný, ale s blížícím se závěrem se u něj divák příjemně uvolní. Podruhé ho však vidět nemusím... 3* - 50%

Intimita (2001)

Depresivní snímek ze života? Můž a žena si nejvíce rozumí do té doby, než promluví. Pak už jde všechno do háje. Začnou na sebe mít požadavky a zbytek už znáte. :) Intimita je spíše uměleckým snímkem, který rozhodně stojí za zhlédnutí. Až na pár, řekl bych, zmatených scén, plynula dějová linie hezky zpříma a autorům se dle mě podařilo přesně ukázat daný problém. Nebo danou realitu? 4* - 70%

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Věřím, že tenhle seriál může diváka upoutat, ale na mě to bohužel neplatí. Příšerně kostrbaté a nevěrohodné rozhovory provádí seriál od začátku do konce a je to ještě mnohem horší, než tomu bylo na příklad u Dawsonova světa. 3* - 50% Pozn.: V originálním znění se dá seriál strávit lépe...

Potomci lidí (2006)

Potomci lidí je určitě velice propracovaným a silným snímkem, ale bohužel ne odrovnávacím. Možná je můj pocit takový proto, že jsem od něj toho čekal strašně moc. Dostalo se mi slušné, chvílemi hodně dramatické, zábavy. Ale to co se mi nedostalo bylo něco šokujícího, nečekaného... Celkově však hodnotím velmi kladně, ale mohlo to být lepší. 4* - 80%

Cesta k moci (2006) (TV film)

Chvílema mi přišlo, že se autor snažil ukázat naše politiky spíše v tom dobrém světle a že dokument byl takovou kampaní "důvěřujte politikům". Ano, zazněla i různá negativa, ale přesto... Nezávislý snímek o politice v čechách si představuji daaaaleko jinak.

Den co den (1997)

Z počátku sice trochu rozvláčený, ale později výborně rozjetý, film. A ten mě, musím uznat, svou realističností ohromil. Rád bych řekl, že "Twenty Four Seven" rozhodně není o boxu, jak jsem se v části filmu domníval. 4* - Poctivých 80%

Smrtihlav (1998)

Film Smrtihlav byl pro mě až moc filosofický. Nemám nic proti zvláštním filmům, ale tady se to podle mě až tak nepovedlo. Ale o to až tak nešlo. Jak to jenom říci. Přišlo mi, že to bylo prostě a jednoduše slabé. Dobrá myšlenka, špatně realizovaná až nedotažená do konce. Jsou režiséři, co by to dokázali natočit lépe. A za tím si stojím. Lepší 2* - 50%