Dobrý ročník (2006)

Po prečítaní si obsahu tohto filmu som to vôbec nemala chuť vidieť, ale nakoniec to bolo veľmi milé a ani to nebolo príliš nudné.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Parfum som čítala už pred dobrými pár rokmi a bola som uchvátená výnimočnosťou tej knihy. Veľmi ma prekvapilo, že sa to niekto odhodlal sfilmovať a bola som najmä zvedavá, či natočil aj záverečné scény tak ako sú v knihe, lebo je to dosť psycho. :) Film sa dokonale drží knižnej predlohy a je takmer rovnako dobrý ako kniha. Perfektné. Bola som len v rozpakoch, či sa to môže páčiť aj tým, čo knihu nečítali a nezdá sa im to divné a zdĺhavé, ale priateľ aj kamarát, ktorí so mnou boli na to v kine a knihu nepoznali, boli rovnako nadšení z tohto filmu.

Sexbomba od vedle (2004)

Napodiv na teenagerskú komédiu veľmi príjemná zábava.

Scary Movie 4 (2006)

Milujem absurdný humor, je to stále výborné, aj keď slabšie ako SM3. Najviac sa mi páčila paródia na Skrotenú horu, Nenávisť bola úplne perfektná - najmä ako Japonec presviedčal pri prehliadke Anu Faris že ten dom je úplne normálny a záverečná scéna parodujúca Cruisa.

Procházka v oblacích (1995)

Bolo to celkom milé, na romantický film. Aj keď som to videla až od prvej tretiny.

Timecop (1994)

Dosť hrozný film, ale pravdepodobne najlepší film J.C. van Damma. :))) A je tu moja obľúbená téma cestovania v čase.

Femme Fatale (2002)

Príjemná atmosféra, dobre sa to pozeralo, ale predsa len, nebolo to po celý čas dostatočne napínavé, niektoré pasáže boli vskutku dosť nudné.