Mama (2013)

Po cely film jsem sedel zarazeny v kresle a byl totalne vystraseny a div ze mi pritelkyne nezlomila ruku z toho jak mi ji drzela :D..film byl uzasny od zacatku az temer do konce..posledni scena, kdy si reziser uz prilis hral s pocitacovymi efekty mi prisla pomerne zbytecna a skoda ze se ji nerozhodl natocit jinak. Takze nebyt zaverecneho rozuzleni jednalo by se o vynikajici horor.

Sherlock Holmes (2009)

Čekal jsem něco vy stylu starých filmů o Sherlockovi Holmesovi. Povedeného krimi filmu sem se dočkal, jenomže režiser se zřejmně rozhodl, že mu chybí vtipnost, jenomže tohle nemá s Holmesem nic společného a dle mého tímto film spackal..

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

"First question. Have you ever had a sex with a piece of fruit?...Second question. Was it melon?? aaahgrrrrrr Melonfucker" :DDD...nejlepsi hlasky od Nathana, zajimavy pribeh a navic nadherna hudba = super serial...Po dalsich seriich entusiasmus opada a s odchodem vsech pocatecnich postav musim snizit hodnoceni

Casino (1995)

DeNiro + Scorsese = neodolatelna kombinace ;)

Počátek (2010)

Lepsi film za poslednich 17 let, tedy za cely muj zivot, sem snad ani nevidel.

Walk the Line (2005)

1. Miluju ty herce 2. Miluju Johnnyho Cashe 3. Miluju, když říká: Hello, I'm Johnny Cash. 4. Miluju všechny ty písničky 5. Miluju, že zní jako June & John! ...=> 5*

Zelená zóna (2010)

Vynikajici film se skvelym pribehem, avsak s mensimi nedostatky..za zminku urcite stoji casta neprehlednost ve vypjatych situacich, kdy se kamera neustale trhavymi pohyby otaci..vim ze to k akcnim filmum patri ale zkratka mi to v nekterych situacich prislo az nad miru prehnane

PIKO (2010)

Zajímavý film o zajímavých lidech a příběhu. Nikoliv film, jenž by měl odradit veřejnost od konzumaci drog, podobne jako snimek Katka. Je to zajímavá podívaná, zprvu sem měl obavy jak pan režisér zvládne spojit dohromady hranný film a dokument. Dopadlo to dobře, musím říct, ze dokumentární část dodává na autenticivě filmu a jenom tak dokazuje pravdivost priběhu. (Rozpočet: 6,5mil.)

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Casey Affleck v tomhle filmu ukazuje co v něm doopravdy je, těším se na jeho další filmy ve kterých bude hrát prim. Příběh se line poněkud pomalu, což někomu nemusí vyhovovat, ale mě osobně se více líbí filmy, které časově trvají déle, z toho důvody, aby se divák více seznámil s hlavními postavami. Snímek mě přijemně překvapil.