• Romantický

Plán hry (2007)

Film je až moc dlouhý a dějově o ničem. Jediné klady jsou pes, malá dcerka a Roselyn Sanchez.

On je fakt boží! (2008)

Kdysi dávno jsem četla knižní předlohu, která mě celkem bavila v mých teen letech.. I film nebyl špatný, i když první polovina byla trochu telecí a závěr pohádkovej. Ale vidět se určitě dá, zvlášť pokud ještě pamatujete na své telecí léta :)

Casanova (2005)

NEsouhlasim s Jossie.. Heathův Casanova je pro mne jako ženu velmi svůdný :-) Naprosto chápu, co by na něm ženy měly. Ten film pro mě drží právě Heath Ledger a roztomilá Sienna Miller. Podívaná to byla určitě příjemná a Benátky taky okouzlující. Možná jen ten konec by se mi líbil trochu jiný, ale celkově film moc dobrý.

Vdaná snoubenka (2008)

Nudná komedie, která je plná typických dialogů, zápletek a klišovitých postav. Ty dvě hvězdičky jsou spíše za obsazení, než děj, který byl velmi předvídatelný. Uma je ve filmu krásná jako vždy, akorát mi trochu vadila její vystresovanost v první polovině filmu. Ale i neposednost jí slušela. :-) Ale díky za ni, protože zbytek filmu spíš uspával.

Svatba ve třech (2005)

Mně se to líbilo. Splňovalo to, co má romantická komedie mít, i když tedy komických prvků tam moc nebylo. Ale hlavní hrdinky byly prostě sladké a celý film byl sladký. Možná mohl jít trochu víc do hloubky.

Odsouzen k smrti (2007)

film má celkem nápad. Ale některé scény jsou zbytečně přecpány násilím a trochu sklouzávají i k nudě.. ale nápad to mělo a závěr byl taky kvalitní. heh

P.S. Miluji Tě (2007)

Příjemná podívaná, ale místy mi film přišel trochu nudnější. Hodně věcí mi ve filmu přišlo dost nepravděpodobných. Ale celkově je film podívaná po které zůstane příjemný pocit. Hilary Swank jako vždy výborná.

Mužská záležitost (2003)

Na romantickou komedii tam bylo trochu málo romantiky a ještě míň humoru. Ale zas nemůžu říct, že by mě to vůbec nebavilo, ale děj byl opravdu spíše ze slabšího soudku. Je to film který stačí vidět jednou, protože po druhé by to byla už hodně velká nuda.

Edith Piaf (2007)

Edith Piaf Edith Piaf byla skvělá zpěvačka a nyní je to již legenda. Několikrát jsem četla její biografickou knihu a nedoufala jsem, že ve filmu bude alespoň z poloviny zachyceno jak rozmanitý a úžasný její život byl. Ale myslím, že se povedlo zachytit skoro vše. Její velkou lásku, bolest ze ztráty dítěte i bolest kterou zažila díky hektickému životnímu stylu a drogám. Marion Cotillard zahrála Edith fantasticky. Chvílemi máte pocit, že ve filmu hraje sama Edith Piaf. Film zachycuje proměnu malého vrabce Edith až po madam Edith Piaf, která ale svou duší zůstává stále ten vrabčáček, tolik obdivovaný, milovaný. Edith neměla však jen světlé okamžiky ve svém životě a i ty film ukazuje. Film je nabitý emocemi a osudovými převraty. A proto jsem se při něm ani minutku nenudila.