• Thriller

The Call Up (2016)

Nápadité, virtuálne-autentické B-éčko.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Veľkoleposť, akcia, atmosféra, zážitok ako z predošlých filmov sa nekonali. Dojmom lacné ukecané, nudné, bez nápadu. Pripominalo mi to skôr B-éčkový seriál. Nieje sa čomu diviť Justin Lin nedokázal zrežírovať ani Fast & Furious, čo načne to doj.be.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Kvalitný, atmosférický film, žiaľ kazí to typické, všetkým známe USA klišé. Ďalšie mínus je za Michael-a Bay-a, preumelkované zábery, "vojak pri západe slnka, vojak pri prskavkujúcom výbuchu, vojak pri neónovom svetielku v pozadí" také zábery sú fajn pri Transformers, nie pri reálnom filme, pôsobilo to umelo, nie autenticky. Inak film fajn.. Pokazený nadmernou snahou navyše, ten Bay je proste masturbátor level instagram. 65%

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Nezmyselné, bez nápadu, nasilu. Nečakal som od filmu prevahu inteligencie a reality, no priznám sa ani nie zase úplný opak, ten ma vo filme šokoval. Takže typická USA shit zábavka pre offline diváka. Prvý diel mechanika neporovnateľne kvalitnejší.

Muž, který poznal nekonečno (2015)

Veľmi ochudobnený snímok. Škoda. Ramanujan by si zaslúžil rozsiahlejšie spracovanie, či už z jeho života, tak aj z jeho mysle.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Úžasný vizuál a veľmi sýty dej, miestami až príliš. Aj napriek tomu, že film je dĺžkou nekonečne úmorný, príbeh a dej by potrebovali času o mnoho viac, myslím, že tým by získal viac na dôležitosti každý významný moment vo filme. Takto pôsobil preplácane. Na moje počudovanie som bol z profilu Batmana milo prekvapený, po výkone Ch. Balea a Nolanovho spracovania som si niečo iné už ani nevedel predstaviť, ale dopadlo to dobre. Uplačkaný Superman mi ale lahodiť nebude asi nikdy. SPOILER: Zakopanie vojnovej sekery batman vs superman len kvôli tomu, že ích mamky sa volali rovnako? To je fakt nonsens :D

Bod zlomu (2015)

Dobrodružstvo a obraz žitia, užívania života úplne sršal z tohto filmu a skutočne takých filmov nieje veľa, život na hrane rizika a zážitku končí v bode zlomu. Pre mňa atmosféra ako lusk, škoda možno predsudok z názvu sa odzrkadlil v hodnotení.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Toto sa ani hodnotiť nedá korektne. Staršie diely fajn, no tie nové megadementné.