• Thriller

Dokonalý trik (2006)

Čarovne, magicky, vizuálne dokonalý. Bol som filmovým kúzlom oklamaný do úžasného diváckeho zážitku.

Wolverine (2013)

Šialene nudné. "Robocop" vs Wolverine? To snáď nie!

Smrtonosná past 2 (1990)

Milujem tento film, sledoval som ho ešte ako malý chlapec a môžem ho pozerať stále.

Zpátky ve hře (2012)

Doposiaľ som sa rozhodoval a nevedel stále či mať rád túto hru, už to viem, ďakujem. Nie. Prišerná hra a ešte príšernejší film. Bezduché, nudné keci. Žiadny dej. Pritom org. názov vyznel tak zábavne, že "trable s curvou".

Eden (2012)

Film v jednej línii, úvod, jadro, záver mali pulz ako zrazený kocúr grófa Dráculu. Plochý, nudný, ťažko uveritelný príbeh s kopou medzier. Nulové predstavenie postáv. Film pôsobí ako päsť na oko nulovou silou. Dej riedky, nevýrazný, nudný. A čo je TOP?!!: ZNÁSILŇOVANÉ DIEVČATÁ BOLI ZNUDENÉ :D (asi ako ja) Vyzeralo to tam ako v dakom detskom domove. Prostredie, postavy, "dej" vyzerali úplne NEVIEROHODNE !!

Není co ztratit (1997)

S komediami je to u mňa ťažké, nemám rád moderné demencie, ktoré sa stali nutnou súčasťou, či skôr hlavnou črtou filmu, sílený, predvídateľný humor, ktorý nemá čím prekvapiť a na dej sa už vôbec nedáva. Zmysel tak isto out. Tento film však vsádza na skôr bežný život manžela, cieľavedomeho, úspešného muža, ktorému sa začne rútiť všetko po tom ako načape "svoju manželku" Môže sa deň ešte viac posrať? Zkomplikovať určite, stačí, že mal "šťastie" na chudobného lupiča so zbraňou s ktorým vytvorili dokonalý problém.

Nemocniční piráti (2010)

Silný príbeh, silné osobnosti, choré deti sú najväčší bojovníci akých poznám. Kvalitný snímok, empatický, netreba ani tlačiť na city nasilu ako u iných filmov, film podáva skutočnosť pozvoľne. K tomu idea nikdy nastratiť humor, ktorý dopĺňa úsmev k slzám.

Velká nádhera (2013) odpad!

Zaujímavá "architektúra" domu na pohľad, v dome sú však iba dlhé prázdne chodby a na stenách iba zaprášené staré umelecké diela. Pochmúrna strnulosť vládne aj vonku, strieda ju iba miestami nový dizajn vyžarujúci z iných mladších stien, múrov života. Staré stavby sú tu stále, avšak praskajúc strácajú stabilitu, pevný základ vystriedala labilita. Myšlienka. Múr len tak stojac netvoriac dej. Idúcich okolo miestami premýšlajuc ako je to už dávno čo rástol smerujúc hore, rozmahom do všetkých strán obklopujúc náš dom. (Pre menej chapavých nepísal som o dome) Komerčne: Jedna prišerná talianska senilná, sterilná nuda. Film mohol trvať polovicu a ajtak by sa jednalo o týranie dôchodcovským seladónom Jusseppom Hitchcockom a jeho partiou psychonóbl vznešencov. Navyše ten 80 ročný pach, úchylná atmosféra ma dusili a zároveň nabádali môj žalúdok k zvracaniu.

Hostitel (2013) odpad!

Žiarivo biele oči a červík vnútri, tzv bratranec Goaulda z hviezdnej brány. Hlavnú postavu charakterizuje práve tento parazit, vraj z inej planéty, žiaľ dojmom to skôr pôsobí ako bežná schyzofrenická diagnóza mnohokrát diagnostikovaná práve na planéte Zem. Dej niekde medzi rektom a dnom WC misy.. Príšerný a extra nudný odpad patriaci do kanalizácie a stoky a pri tom vo mne vyvolávajúci údiv, v zmysle ako je možné, že niekto taký exkrement vytvoril a ponúkol namiesto toho aby ho spláchol a ten biely papier nepoužil na zotretie posledných zvyškov tohto produktu. Nechápem tomuto pomerne vysokému hodnoteniu. Dúfam, že diváci sa nestali obeťami mimozemskej parazitózy. Ja totiž hostitela nikomu robiť nemienim. Tento parazit je pre mňa 0%tný živel.

Kick-Ass 2 (2013)

Som milo prekvapený, či skôr šokovaný, nikdy by som nečakal, že môžem holdovať detským nakopaným zadkom. Film má šarm, svoju pozitívnu energiu ktorá prekonala fakt, že sa jedná vlastne o totálnu hlúposť. Miestami klišé happyendu pomsty, hrdinstva, ale v tomto už vopred vymyslenom detskom filme sa skôr jedná o plusy. "Lacná" no príjemná zábava. Kľudne 70%