Perfektní manžel (2004) (TV film)

Film, ktorý spracúvava najtragickejší, nevyjasnený prípad a príbeh, ktorý šokoval národ, si asi každý inak predstavuje, absolútne mi to nepripadalo, žeby sa sa stala nejaká veľká tragédia, prípad možno šokoval celý národ, ale film ani náhodou. A vlastne celý film nič neriešil, čakala som, že aspoň na konie prinesie nejaké fakty, ale nič....už samotné to, že načo natočia film o nevyriešenom prípade?! Strata času.

Heart of Fear (2006)

Takýto záver som ani omylom nečakala, v posledných minútkach takýto zvrat- dobréé, takže sa to oplatí dopozerať až do konca...na druhýkrát už, ale nadšenie pominie.

Vzhůru do oblak (2009)

Animačné štúdio už veľakrát ohromilo divákov kvalitou svojich kreslených filmov, nie je tomu inak ani teraz, úžasný trošku uletený námet sa nedá ani pokaziť, objaví sa tu už, ale vážnejšia, inteligentná zábava, ktorú viac (d)ocenia dospelejší. Neviem ako vám, ale mne to pripomenulo Shreka (Carl) a oslíka (Russell).

V tom domě straší! (2006)

Myslela som, že to bude niečo na štýl detských detektívok, ale toto sa nieslo v úplne inom duchu, takže dosť veľké sklamanie z mojej strany. Najväčšou chybou asi je, že film nemá určenú vekovú kategóriu, pre ktorú by bol vhodný, hlavne kvôli netradičnému štýlu, malé deti to ešte viac zdeprimuje a už pre dospelého diváka je to nudná somarina. V 3D som si istá, že je to o moc väčší zážitok, ale v klasickom formáte je to utrpenie dopozerať až do konca (keď ich už naháňa dom, to je už vážne veľa) Film, ktorý na prvé pozretie ešte obstojí svoje miesto, ale na druhé už rozhodne nie.

Báječná dovolená (1988)

Strášne nasilu tvorené situácie, film, ktorý podľa mňa za každú cenu chcel/snaží sa pobaviť, ale u mňa to vyvolalo úplne zvrátený efekt, asi filmy podobného rázu by sa nemali brať vážne, ale akokoľvek prižmúrim oči, je to len na tú jednu hviezdu.

Nelítostná volba (2004)

Takmer nulové napätie, žiaden veľký prevrat nenastal, vo vyvrcholení žiadna originalita a nemôžem vynechať dialógy typu: -Ľúbim ťa, mami!,-Koho? Mňa? :D

Sirotčinec (2007)

Nemám slov, záver a originalita snímku ma fakt dostala. Sirotinec je až do hrejivého konca skvelým filmom s veľmi tajomnou a až nepríjemnou atmosférou. Aj ako horor skvelo funguje, ba pre mňa bol aj niečím viac. Podobné horory by sa mohli ďalej natáčať, ak to vlastne pokladáte za horor, ja sa zas nedokážem prizerať mučeniu ľudí a ich trápeniu a boji o život, v dnešnej dobe ľudia očakávajú v horore len toto, a podobný film ako tento považujú len kvôli tejto skutočnosti za priemerný a slabý.

Z pekla (2001)

Hereckej a vizuálnej stránke niet čo vytknúť, ale príbeh ma vôbec nezaujal podobne ako Ospalá diera

Zůstaň se mnou (2000)

Strašne nemastný, neslaný film, príbeh úplne obyčajný, nudný a medzi postavami som mala pocit, že to absolútne neiiskrilo.

Květiny v podkroví (1987)

Veľmi temný filmík s depresívnym nádychom, ktorý predovšetkým zapôsobí na psychiku-je desivé, čo dokážu peniaze narobiť s ľuďmi, pokiaľ však čakáte horor, tak sa hororu ani nedočkáte. Inak je to celkom dobre fungujúca psychologická dráma nielen o ľudských vzťahoch, ale hlavne o zneužívaní, odpustení a pomste. Pokiaľ sa dá, tak sa vyhnite slovenskému dabingu, ktorý je v tomto prípade nepočúvateľný. Film s podobnou tematikou Sláviky nespievajú.