Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Kedy sa už konečne Elena a Andrasy a pozvaní hostia uvedomia, že na ich vtipných príhodách sa len oni smejú, od nich trápnejšie vyznejú už len vzdelanejší , ktorí chcú za každú cenu zavtipkovať. Slovensko sa len znižuje tým, že ukazujú akí primitívi sú na Slovensku a ešte sa na tom majú aj smiať aký s prepáčením sprostý národ sme?!Niežeby o tom radšej pomlčali!

Truman Show (1998)

Film má jedinú chybu, že tvorcovia si neverili a nenarábali s filmom ako s vážnejšou drámou, a preto má divák z prvej polhodinky pocit ako z veľmi nevydarenej komédie, na vine ale môže byť vtedajší Jim C., pre ktorého si asi nikto nevedel predstaviť vážnejšiu rolu. Podobné filmy: Pleasantville, Terminal City Ricochet, Edtv.

Město andělů (1998)

Tento film mi ukázal, čo vlastne skutočná láska je. Film Vás zasvätí, do toho čo je pocit túžiť po niečom, po niekom tak silno, že niekto dokáže obetovať večnosť kvôli pocíteniu skutočnej lásky, jedinému dotyku, vôni vlasov a vášni mladej doktorky. Podobný film: Nebo nad Berlínom .

Šílenej biják (2004) (TV film) odpad!

Toto sa nedá ani dopozerať. Tie zábery to je niečo neuveriteľne otrasné - tento film nie je zďaleka na smiech. Týmto komentárom hlavne varujem tých, ktorým skresla v hlave myšlienka pozerať tento film - ušetrite si prosím čas pred takouto kravinou!!!

Männer häppchenweise (2003) (TV film)

Húúú drsný to film, už som ho dosť dávno videla, ale ešte stále ostal vo mne ten absurdný humor v tejto hororovej komédii. Kdeže mám elektrický krájač? :D

Matka a syn (1997)

Je to niečo úžasné a nepredstaviteľné aká môže byť láska medzi matkou a synom....neodporúčam tento film, ľuďom, ktorí nemajú cit pre umenie a rozhodne neodporúčam si pozrieť tento film vo večerných hodinách -pochopíte, keď si to pozriete :)).

Prázdniny pana Beana (2007)

Niekedy už možno nám jeho trapasy lezú krkom, ale si stále myslím, že on je ten, ktorý nás presvedčí, že každý môže dostať šancu dosiahnuť niečo, a k tomu nie sú potrebné žiadne vyššie schopnosti a možnosti. Samotný film a humor v ňom je veľmi premenlivý, sú v ňom veľmi dobré pasáže, ale aj veľmi zdĺhavé a mimoriadne trápne, ale ku koncu sa to dá nejak celé do poriadku. Ale zas na druhej strane tento záver, pre aký sa rozhodli, už presiahol charakter Beana, mala som pocit, že to už nebol on, napriek tomuto všetkému som sa na moje prekvapenie celkom príjemne pobavila

Vánoční prázdniny (1989)

Po týchto skvelých komentároch som čakala úžasnú komédiu s originálnymi vtipmi a hláškami, ale toto je niečo maximálne trápne a plné lacného humoru. Asi som divná, ale mne sa tento vynútený humor vôbec nepáči. Vianočnú klasiku si predstavujem trochu inak.

Lék pro Lorenza (1992)

George Miller nám po 6 rokoch oddychu predviedol pôsobivú, veľkolepú a zároveň dojemnú med. drámu. Bolestivý, ohromujúci film o strašnej chorobe a o nesmiernej sile lásky. Scény s trpiacim Lorenzom a chlapcami diagnostikovaných na ALD boli ťažko stráviteľné a pre slabšie povahy ani neodporúčam tento film.

12 podmínek k dědictví (2006)

Toto pre mňa bolo niečo viac ako film, film pri ktorom zažijete mimoriadny hrejivý pocit a nenachá ľudí chladnými. Film s prekvapujúcim, s veľmi silným a najkrajším záverom aký si dokážem predstaviť! Myslím, že miesto slov stačí aj jediné číslo 100%