Requiem za sen (2000)

naše cena - 767,40 Speed 8 absolute stimulant Legální stimulant a aktivátor metabolismu pro novou dimenzi stimulace obsahující nejúčiinější podpůrné látky. - neurottransmitery (DMAE, GABA) - mozkové nutrienty (DLPA, ALC) a vybrané rostlinné extrakty s kaskádovým efektem - stupňujícím působením, které přetrvává až 8 hodin. Speed 8 je mozkový stimulant s komplexním působením ovlivňující neurovegetativní i psychosomatickou část regulačních pochodů v organismu. Při zátěži a především v případech mimořádných fyzických a psychických výkonů obsažené účinné látky způsobí akceleraci aktivity nervové soustavy(turboefekt) a zajistí setrvalou úroveň výkonu důležitých orgánů - srdce, svalstva a mozku.Působení účinných látek bylo ověřeno vědeckými studiemi. - účinně stimuluje fyzický a psychický výkon - dlouhodobě stimuluje mozkovou aktivitu s pozitivním dopadem na intelekt - výrazně podporuje schopnost koncentrace a potlačuje následnou únavu - snižuje intenzitu bolesti, omezuje úzkostné stavy, vyvolává euforii (dobrou náladu) - urychluje psychickou regeneraci po fyzické zátěži - obnovuje energetické zásoby stimulací přeměny tuků na energii - podporuje proces redukce nadváhy spolu s omezením pocitu hladu - podporuje sexuální aktivitu - podporuje kvalitu nervosvalové koordinace - omezuje riziko poklesu hladiny krevního cukru a doprovodného snížení krevního tlaku

Terminál (2004)

Krakózia! Tam chci žít. Bezvadná země.

Krvavý román (1993)

Životní výkon Jiřiny Jelenské (dlouholeté opory souboru Divadla Vítězného února Hradec Králové) v roli pátera Brůny.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

90.léta, studentské kino Magnet (Terč) na Palačáku. Přes 2 a půl hodiny se celej sál otřásal smíchy. Zážitek, na který se nezapomíná. Komedie století. Taky jsme se následně hrozně smáli recenzi Mirky Spáčilové, která ten film nějak nepochopila nebo co.

Až na krev (2007)

I na druhý pokus dokonalé - připadalo mně, že to trvalo tak 30 minut. Jen jeden detail k titulkům - Plainview v proslovu k místním říká, že dokáže ropu najít, dostat ze země a vrt zabetonovat. Vrty se však nebetonují ani nebetonovaly, pouze cementují.

Zjizvená tvář (1983)

Tento film nás měl varovat při rozhodování komu v privatizaci svěřit majetky.

Král rybář (1991)

Po tomhle filmu musí být každému jasné co to je svatý grál (a to že vysvětlení Dana Browna je hloupé).

Big Lebowski (1998)

Nejlepší je, jak poslouchá ve walkmanu zvukový záznam bowlingového turnaje.