• Telenovela

Ostrov (2023) odpad!

Velmi slabý film. Ani romantický ani komedie , nebo drama. Mix všeho možného.Chabá a levná kopie podobných filmů. Nepřesvědčivé a toporné výkony obou hlavních postav,dost předvídavý děj a nuda,nuda,nuda. Na tohle jít do kina,byla velká chyba.

Mimoni (2015)

Dá se tomu vytknout spousta věcí,ale...... Já se bavil,syn se bavil,manželka taky.....co víc chtít.

Jurský svět (2015)

Velmi slušný film. Po jedničce jsem se opět dodíval dokonce.

Terminator Genisys (2015)

Hrátky s časem,nečekané zvraty a Arnold... Pro mě skvělá podívaná a návrat ke kořenům prvních dvou Terminátorů. Komu se to nelíbí,ať se nedívá a nemá blbý řeči. Já se vrátím.

Zakletá Ella (2004)

Moc příjemná,odpočinková a pohodová pohádková komedie. No a Anne Hathaway....je skvělá.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Velmi dobrý film. Trochu jsem se bál,že to bude konec série a po dlouhé době jsem se opravdu bavil.

Divergence (2014)

Takový normální průměrný sci-fi. Řekl bych,že je to mix několika starších filmů. Nenaštve,ale ani nenadchne.

Na hraně zítřka (2014)

Po dlouhé době jsem velmi příjemně překvapen. Velmi dobré sci-fi s trochou humoru a správnou dávkou akce.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tohle je můj nejoblíbenější seriál,co jsem kdy viděl. Právě jsem dokoukal poslední epizodu 4-té série a musím říct,že je to pořád lepší a lepší. Jen tak dál.