Tohle je Sparta! (2008)

Taková normální americká chlípná parodie, která mě donutila se nejdříve podívat na "300: Bitva u Thermopyl, abych ji pochopil. Nepochopil a vlastně ani nešlo ji pochopit, prostě parodie.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Po vlažném začátku a představení postav s jejich stroji, bez kterých nemůžou ani na záchod, se ve chvíli, kdy se ve vysílačce ozve "černý jestřáb sestřelen" (ve filmu jeden z nezapomenutelných momentů). Strhne krutá nepřehledná přestřelka, kde chvílemi nevíte kdo po kom střílí. Boj trvá dlouho a když už víte, že se blíží konec, nechcete aby to přestalo. Tohle si musím dát jisto jistě ještě jednou.

Vikingové II (2008)

Tak teď už jen Vetřelec vs. Chuck Norris a bude to komplet. Takhle provařený děj už jsem dlouho neviděl a míchat Vikingy s vetřelcem je trochu více než potrhlý nápad.

Cashback (2006)

Nechal jsem se unášet vyprávěním Bena, ještě unášivější bylo zastavení času, unášivá byla i hezká hudba, která příjemně film doprovází. Na konci jsem sice neuronil ani jednu slzu, což by se u takového konce nemělo stát, i tak přes tento handicap dávám 5*

Vikingové (1999)

Každodenní chleba Vikingů, kouskovat protivníky na malé kousíčky. V tom film nezklamal. Jinak z domácího gauče je to slušná podívaná. V kině bych se asi nudil.

„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)

Jej, hezky vystižená česká mentalita. Jinak na mne z toho filmu trochu dýchala taková ta propaganda, že kapitalismus není dobrý, protože plodí nebezpečné babičky.

Dark Ride (2006)

Jak jsem se k tomuhle dostal? Jednoduše, spletl jsem si film se stejným názvem z roku 2007, který je prý na jiné úrovni, než tahle ublikaná, uječená, zmatená, zakoktaná slátanina.

Gynekologie 2 (2007) (seriál)

Trochu fekální humor, ale ne zase tak, že by nešel strávit. A propo my jsme šlechta :)

Smrt čeká všude (2008)

Zaprášená realita všedních dní U.S. Army v Iráku? Nevím, neznám, nemohu soudit, ale toho hrdinství tam bylo na moje gusto trochu moc. Co se autentičnosti přestřelek týče, dobrá práce. No a že to byl napínák? Byl, až do posledních chvil jsem netušil co bude ...