Ostří meče (2001)

Až na pár nedotažených drobností, které jsem ve filmu nestihl pochopit, jsem byl po celou dobu v napětí, jak a kudy se bude příběh odvíjet. Příběh, který byl sice od počátku prozrazen, ale stejně hodně věcí mátlo. Jinak dobré akční scény, kdy hlavní v celku křehká postava, jasně dokazovala, že na to má. Rozřezat těm nafouknutejm chlápkům a dámě tričko. Jen mě překvapil konec, ten byl až moc tvrdej, to jsem nečekal.

200 cigaret (1999)

Nezapomenutelná oslava, zapomenutelné hlášky, a obvzlášť nezapomenutelný konec.

Moje sestra vlkodlak (2000)

No toto, čekal bych od 100x provařeného tématu cokoliv, ale že mi to naježí chlupy na dva dny dopředu jsem nečekal. Napětí bylo, krev byla, dokonce se i koštovala. Což mi zvedlo žaludek. Jen toho umělého vlkodlaka už jsem někde viděl, kdyby se víc hýbal, dal bych pět.

Peklo s princeznou (2009)

Slušivé kostýmy, hezké prostředí, i ten příběh by šel, tak kde je problém? No, těm hercům to vůbec nešlo.

Shrek (2001)

Vtipný, skvěle udělaný a se zápletkou, která zmátla i mě :o)

S čerty nejsou žerty (1984)

"Máchale spadlo ti to, seber to" :o) Pohádka, která si zaslouží být každý rok v TV programu. Pohádka, která neomrzí.

Pusinky (2007)

Přetáčel přetáčel přetáčel a čekal kdy to začne. Jak už víte, nezačalo. Já vlastně ani nevím o co tam šlo, jestli tam tedy mělo o něco jít.

Poklad hraběte Chamaré (1984)

Ani se mi nechce věřit, že tohle prošlo rukama p. Trošky. Je vidět, že když se netočí na seně, že to jde.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Vždycky když shlédnu filmek z produkce s razítkem GB, říkám si proč jsem se na tom ostrově ksakru nenarodil, když mi ten jejich humor tak lichotí :) Lehká, svižná, černo-humorná komedie k sušenkám a čaji. Mám rád věci, po kterých je zbytek dne veselejší a tahle je jedna z nich.