Nezvratný osud (2000)

Smrt bez obličeje co nevíte, kdy vám hodí pod nohy hrábě. Smrt taková jaká je, není vidět, ale když přijde, tak ji brzo pocítíte a že jsem ji pociťoval ještě dost dlouho.

Podfu(c)k (2000)

Dobrej podfuk :) a jak vidno, i bez krve se dá udělat dobrá gansterka :) i humorná byla. Zaujal mě úsporný záběr a to přelet pře moře "letadlo, panák a šup ven" to byl frkot :)

Šeptej (1996)

Skvělá hudba, dobrý lidi, Mars, mušky, hafo vynikajících hlášek, pes Kosmos, 4% .... a to vše v jednom filmu, v jednom čase, v reálném příběhu.

Bulšit (2001)

Prostě Bulšit. Přiznám se, že jsem čekal trochu víc. Vlastně mnohem víc.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Chvílemi nehrané, chvílemi přehnané. V celku neslané, nemastné a bez polevy. Chyběla i ta balónková bitva na kterou jsem se tak těšil. Teď už vím, že ne vše co je Britské, je dobré.

Moje sestra vlkodlak 2 (2004)

Nadšený z prvního dílu, jsem se docela těšil, ale ouha. Tady už jsem se strašně nudil. Snad jen Ghost (Tatiana Maslany) tomu přidala šťávu nebo spíše trochu krve, bez ní by to byla už tuplem nuda.

Sbal prachy a vypadni 2 (2000) (seriál)

Proč se to k sakru jmenuje "sbal prachy a vypadni 2"? Pokus o návaznost je v tomto případě matoucí. Jinak je to docela vtipná věc, nenudilo to, pobavil jsem se :)

Sbal prachy a vypadni (1998)

Tolik drsňáků v jednom městě, no co se dalo od nich čekat, když je ve hře půl miliónu s portrétem královny a jako bonus tucet pytlů zeleného štěstí. Tohle jinak dopadnout nemohlo, ale stejně jsem byl překvapen rychlým svižným dějem, který co minutu měnil směr. Postavy přesně ušité na herce. Kamera chodila kudy měla. Strhující děj. Tohle dílko si zaslouží být na výsluní.

Brak (2002)

Režisér natočil snímek v době svých studií, což mu na kvalitě nic neubralo, ba snad i přidalo. Snímek je hodně nedoceněný/nepochopený. Pravděpodobně svým osobitým stylem černého humoru, kterého je v něm na rozdávání. Bavil jsem se v kině celou dobu a dovolil si snímek shlédnout od jeho prvoshlédnutí, ještě několikrát.