Grammy Awards 2010 (2010) (pořad)

Přehlídka kýče toho největšího kalibru. Lesk celebrit, světelná show, reklamy které musely v tomto čase stát tolik kolik by vydělali všichni z ČSFD za asi tak 6 triliard let, ale celkem nudná podívaná. Vystoupení plné kýče občas nešli zkousnout, záběry do hlediště na celebrity které letos frčí jsou na sekundu přesně načasované vrchní rejžou ze zákulisí. Některé vystoupení ale byla dechberoucí, mam na mysli takovou Pink - klobouk dolů, není to poprvé co se pouští do takových kousků, ale ten na Grammy 2010 byl snad nejodvážnější. Jinak je to uplně jiná kategorie, než náš skromný Slavík, všchno je dovedeno do extrémů. Všechno je tak perfektní až je to neosobní. Konec jsem zaspal. Dodíval ho až druhý den. Myslím že Grammy před takovými 20 lety sice byla stokrát skromější, ale stokrát lepší, už pro umělce kteří tam hráli, a jak hráli bez zbytečných serepetiček okolo....

Aeon Flux (2005) odpad!

Tváří se to volkolepě, ale je to jen velkolepá kupa hnoje. Micinka Theron je to jedinné proč se na to dívat, a vlastně ani to nepřebije ty sra.ky kolem.

Dallas (1978) (seriál)

Seriál na který do konce života nezapomenu. Seriál u kterého jsem strávil část dětsví před televizí. Ropa, Texas, obchodní jednání jen a zásadně bez rukavic, Bobby a smrt, Bobby a "obživnutí", drahé a kvalitní pití v práci i na Southforku po práci, Sue Ellen a chlast, Ewing oil a milion dalších věcí kvůli kterým seriál miluju. A hlavně J.R. jakožto můj hrdina dětství. Spolu s Darthem Vaderem nejlepší, největší a nejcharizmatičtější padouch všech dob, kterému nejde nedržet palce.

Na dno vášně (1997)

Po přečtění zdejších opěvných komentářů jsem čekal vyjímečný film. Znovu se povrdilo že když od něčeho čekáte velké věci tak vás to zklame a naopak to nejlepší se stane z věcí naprosto nečekaných, náhodných. Na dno vášně má zajímavý děj, ale co se týče postav tak jsem četl ve zdejších komentářích něco o skvěle vykreslených postavách...no já našel jen jednu a ani ta jedna není skvěle vykreslena. Celkově to na mě působí dost nerealisticky, a hlavně nevidím moc důvodů proč film vidět znova, a co pokládám za nejdůležitější tak vě mě nezanechal žádné emoce či scény které by se mi trvaleji vryli do paměti.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Za to že to byl můj první sitcom, za nědělní podvečery a s tím spojená nostalogie, vzpomínky na dětství, za hlášky Dainy jimiž stírala Codyho a pak J.T. za kupu srandy a krásných vzpomínek, které přebijou i to časté moralizování. Moje srdeční záležitost.

Posel budoucnosti (1997)

Moje srdečná záležitost, druhý nejlepší Costnerův film. Hodnocení tady nechápu, pro mě ten film nemá chybu.

Soukromé neřesti (1997)

Je to PRDEL, je to upřímné, a je to aktuální. Takových Sternů by naše česká společnost, at už v médiích ale hlavně v politice potřebobala alespon 10. Nevím do jaké míry film odpovídal skutečnému životu Sterna a do jaké míry to tvurce trochu okořenil ale pokud je alespon polovina z toho pravda tak Stern je fakt KING. EéééééééééééééNBíCí. Hvězdu navíc jsem dal kvůli Muzice která se filmem jakoby nic prolíná.

Den D (2008) (pořad)

Hodně zajímavý pořad, který jsem objevil náhodou a od te doby si jej nenechám ujít. Investoři každého podnikatele rozeberou do nejmenšího detailu, občas je mi pánů podnikatelů i líto protože je to mnohny jako by šli na porážku, ale vše je i s humorem, i když jde o velké prachy. Ted jenom čekám kdy jeden z mála kvalitních a neokoukaných pořadů naší veřejnoprávní TV vykrade nějaká komerční.

Bílí muži neumějí skákat (1992)

Basket moc nemusím, ale tady mě to docela bavilo. Snipes a Harrelson se skvěle doplnují přestřelkami jak pod košem tak slovníma. Jen mi tak trochu bylo do očí jak se příběh přelévá z žánru do žánru, jako kdyby sami tvůrci něvědí co chtějí vlastnět natočit. Díky tomu je příběh tak trochu všehochut, spíš guláš značně přeplácaný s ingrediencemi, které se moc nedoplnují.

Survive Style 5+ (2004)

Jeden z nejoriginálnějších filmů co jsem viděl. Humor jaký jinde neuvidíte a neuslyšíte, příběh a zapletka kterou ani sám život nevymyslí. Moje břicho. Po tomhle filmu si myslím že naše reklamy jsou ještě víc nudné. Za tu originalitu, které si nesmírně cením musím dát 5*.