• Rodinný

Krok za krokem - Nový přítel (1997) (epizoda)

Česká distribuce to popletla. Tohle má být 1. díl 6. série. Jelikož Cody má práci v Rusku, přišla ho nahradit pomatená postava Francouze. Není divu, že následující 7. série bude poslední. Jinak to nešlo.

Za tabulí (2011) (TV film)

Vážně? Jsem rád, že mé hodnocení přispělo ke snížení celkového hodnocení, poněvadž tato televizní kravina nemá hlavu, ani patu. Film doporučuji pouze pro lidi, kteří se nudí a jsou ochotní udělat kdejakou hovadinu!

Život je krásný (1946) odpad!

Po dvacetišesti minutách jsem to musel vypnout. Na tuhle píčovinu se nedalo dívat!

Antboy 3 (2016)

Jednoznačně nejhorší díl z celé trilogie. Viděno v plné nesestříhané verzi, ke které máme přístup pouze my, lidé z branže. Jinak z mého pohledu je Oscar Dietz skvělý kluk, jak jsem ho měl možnost poznat osobně.

Dva a půl chlapa - Série 2 (2004) (série)

Hlas Jakea napadlo nějakou chytrou hlavu předabovat. Konečně ten hlas seděl přesně.

Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)

Největším a jediným rušivým elementem dabované první série je hlas malého Jakea, který se k němu nehodí. Některá dabingová studia by si konečně měla uvědomit, že rozdíl tří čtyř let je u dětí zásadní.

Detektivové (2013)

Úpadek dánských rodinných filmů.

Tajemství dešťového pokladu (2008) (TV film)

Takhle zkurvit dobrodružný žánr může snad jen Česká televize. Herecké výkony jsou příšerné.

The Nature of Nicholas (2002)

Pro ty z vás, co film pozorně nesledovali a nepochopili, šlo o proces dospívání. Téměř každá puberta je horor a Erbachovi se to podařilo vystihnout na jedničku.