• Rodinný

Přání k mání (2017)

Ty vole, já myslel, že to je Ivan Trojan a teď koukám, že to je jeho dvojník Martin Myšička. Každý člověk má očividně svého dvojníka.

Nabarvené ptáče (2019)

Hlavní a vlastně i jediný problém je, že se mělo více stříhat. Já bych film sestříhal na maximálně 1 hodinu a 45 minut. Domnívám se, že pak by si Nabarvené ptáče zasloužilo čtyři hvězdy. No a ještě taková drobnost. Kdyby se film vyrobil i barevně, byli by někteří diváci spokojenější. Mně zpočátku vadil černobílý obraz, ale pak jsem to ani nevnímal. Avšak... sto lidí, sto chutí. P.S.: Mimo jiné jsem zaznamenal i trochu prazvláštní názory a přání určitých lidí. Takže...Kdo chce vidět Kotlárovu hnědku, uvidí dvakrát.

Alien Ant Farm - Smooth Criminal (2001) (hudební videoklip)

Nejlepší klip. Pro mě mnoho znamená, a sice ve spojitosti s francouzskou hudební televizní stanicí MCM. Top hudba!

Eve feat. Gwen Stefani - Let Me Blow Ya Mind (2001) (hudební videoklip)

Videoklipy obvykle nehodnotím, nicméně jsem zhlédl film, ve kterém Eve hrála. Hned jsem si vzpomněl na tento klip, který jsem v roce 2001 vídal na MCM pětkrát až sedmkrát denně. Jó, to byly přenádherné časy, když jsem jako puboš sledoval tuto francouzskou hudební stanici každý den, jelikož pro mě znamenala něco jako vzduch, který potřebujete k životu. Nepopsatelně krásné vzpomínky.

Poslední dům nalevo (1972)

Tragikomické pojetí thrilleru s cirkusovou hudbou se u tohoto typu nehodí. Je mi jasné, že to byl záměr, ale kdybych nevěděl, že se režie ujal Wes Craven, tak bych tomu neuvěřil. Edit: Teď jsem si přečetl komentář uživatele JFL, který mi mluví z duše. V podstatě napsal vše důležité, co tenhle absurdní výtvor obsahuje.

For min brors skyld (2014)

Udivuje mě, že jsem teprve šestnáctý hodnotící. Téma mě zajímá a vím, že Dánové umějí točit bravurně. Tohle drama ve mě zanechalo silný filmový zážitek. Čekal jsem ledacos, ale konec mě dostal.

Dobrodružství s robotem (2013)

Kdyby v tom shitu nehrál Bobby Coleman hlavní roli, tak dám neoblomně jednu star. No, dám dvě, ale předpokládám, že za 30 járů, kdy budu trpět senilitou a možná zhlédnu tuhle frašku, udělím jí pouze jednu hvězdu, vole.

Vzpoura strojů (1986)

Děti by se neměly přejíždět parním válcem.