• Rodinný

Bastard Out of Carolina (1996)

Není pravda, že film je pouze pro silné povahy. Přežil jsem ho, a to jsem podle jedné osoby citlivý.

Jack Reed: Odznak cti (1993) (TV film)

Chtěl jsem si tento film stáhnout, ale nikde není k dispozici. To si ze mě děláte píču?! A kde to vidělo těch 30 hodnotících? Ty vole, proč si platím PBS?

Chlapci od svátého Vincenta (1992) (TV film)

Film jsem viděl sice podruhé, ale dnes poprvé v původním anglickém znění. Loni to bylo poprvé v jiném jazyce, proto mě překvapilo, že jsem ho tehdy neohodnotil. Jasně, čím je člověk starší, jeho paměť je horší. Ale nedalo mi to a zamyslel jsem se nad tím, proč jsem ho nehodnotil, jelikož to dělám u každého filmu, který zhlédnu (alespoň většinu z něj), pokud znám jeho název a alespoň zhruba chápu, o čem je (u cizojazyčných, s výjimkou anglických, slovenských a polských - těm rozumím v pohodě). Nakonec se mi podařilo rozvzpomenout se. Na YouTube či v jaké prdeli jsem ho totiž viděl nadabovaný ve španělštině či podobném jazyku bez anglických titulků a určitě ne od začátku. Proto jsem tehdy nerozuměl (slovům) ani hovno, ale neboť jsem chlapec inteligentní, hrozivé téma jsem pochopil jednoznačně. Jen dodám, že herec Brian Dodd, který ztvárnil postavu jménem Steven Lunny, vypadal úplně stejně jako Dominik Chrobák. Já vím, podoba neuvěřitelná. Každý člověk na světě má svého dvojníka.

Absolventka (2009)

Nemožně trapný film. Kdyby v tom nehráli Michael Keaton a Bobby Coleman, tak dám jednu hvězdu.

Danika (2006)

K filmu se hodí menší občerstvení. Doporučené jídlo: Halušky s brynzou. Doporučený nápoj: Gin s Ritalinem.

The Stray (2012)

V hlavních rolích: Mason Johnson, Dunham Stewart, Trey Loney, Haley Bensmiller, Isabelle Surby, Fran Gable, Austin Jolly, Allie Shea, Chris Page a Palmer Scott.

Rok nebezpečného života (1982)

To jsem zas kurva skočil na špek. Jedna velká nuda. Viděl jsem 36 minut a mám chuť se vysrat na další záběry. Avšak nejsem typ člověka, který hodnotí něco, co neviděl kompletně. Dokoukám tedy tenhle aušus a v případě, že jsem se mýlil, svůj komentář doplním. Jinak sbohem a šáteček.

Zelená je tráva (2005)

Viděno s českým dabingem a musím říct, že je to sajrajt. Aby dvanáctileté dabovali sedmnáctiletí frajírci, to chce kuráž. Dabingové studio je očividně přesvědčené, že diváci jsou vesměs kokoti. No words.

Sexy 40 (2009)

Hodně zvláštní, avšak nádherný film. Souhlasím, že dialogy jsou ujeté, a že lidé tak většinou nemluví, ale určitá tabuizovaná témata z toho dělají nekonvenční komedii, ve které je zakotven i kus mého života. Ačkoliv jsem nedal plný počet hvězd, chci to vidět znovu klidně ještě letos.

Zoufalé manželky - Návrat ze tmy (2008) (epizoda)

V jedenácté minutě Lynette stírá otisky z pistole, kdy v jednom záběru ji drží v holé ruce a v dalším záběru ji drží přes kabátek.