• Rodinný

Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den (2014)

Přiznám se, že jsem se trochu bál, že to bude píčovina, ale nakonec jsem byl velmi mile překvapen. Každopádně jedna z nejlepších komedií roku 2014. Je svěží, důvtipná a půvabná. A navíc, Alexandr má "roztomilý zadeček". Viděno s českým dabingem.

Otesánek (2000)

Jednoznačně nejlepší a nejsrozumitelnější Švankmajerův film.

Co děláme v temnotách (2014)

Nezáživná trapná šeď a nuda. Musím zase konstatovat, že komedie a horor jsou dva neslučitelné žánry. Dávám půl hvězdy a tentokrát zaokrouhluji nahoru.

Do pivnice (1983) odpad!

Větší hovadinu jsem dlouho neviděl.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Oproti jedničce je tohle kokotina. Spojení dvou nespojitelných žánrů se zde vymklo kontrole. Prej "kult". Hovno! Tohle je nepovedená parodie na horor. Vysokému hodnocení se už ani nedivím. Já už se ničemu nedivím.

V cizí kůži (2011)

Začátek byl docela fekální. Přiznám se, že mi bylo blivno vidět, jak mimino nasere do huby vlastnímu fotříkovi. Když tohle přežijete, čeká vás praštěná komedie oplývající humorem, který ovšem nesedne každému, avšak já tento humor zbožňuji. Vulgárnost jedné z postav tomu dodává punc. Sice to není extra super komedie, ale stojí za zhlédnutí. Navíc, já mám rád filmy s prohozením těl.

Zahrada (1968)

Já už jsem Švankmajerův styl prohlédl. On natáčí pro duševně nemocné lidi. Spousta z nich ani neví, že má nějakou duševní poruchu, proto se jim to líbí.

Gumídci (1985) (seriál)

Animák mého dětství.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Animák mého dětství.