Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Parádně udělaný mostra a souboje, tomu nemůžu nic vytknout. Po akční stránce jsem dostala přesně to, co jsem chtěla, nářez! Bohužel ale jsem si nevytvořila citový pouto k žádné postavě. Nikdo mě tam k srdci nějak zvlášt nepřirostl a jejich osudy mi byly prakticky jedno. Což je celkem škoda, 7/10 for me. Jo, fajn byl Ron Perlman, ale ten je awesome vždycky :D.

Světová válka Z (2013)

Nebylo to špatný, trošku mi to teda připomnělo 28 dní poté, akorád totálně bez brutalit :D. Brad byl dobrej, jeho rodinka nepřehrávala. Scéna z Jeruzaléma super, škoda že ju použili do traileru.:) Co mě ale fakt hodně překvapilo byla hudba.. skladba od Muse, která hrála celým filmem. 8/10 (přecejen to ve mě nezanechalo tak hlubokej dojem jako 28 dni poté)

Synku, synku, cos to proved (2009)

Tak nevím jestli ten film měl mít komediání nádech, ale já se u některých scén fakt dobře bavila. Podivnej, absurdní film, ale řekla bych dobře zahranej s nepřepálenou stopáží. Ale ikdyž jsem se místama hodně zasmála, jako z celku moc optimistickej pocit teda nemám.. Asi to bylo tím, že Shannonův hereckej výkon byl opravdu velmi snadno uvěřitelnej. Divňák, jak vyšitej :) Pink flamingos everywhere! (a to jdou takovýhle artový věci většinou mimo mě)

Expresní zásilka (2012)

No neurazilo, slušný bike porn :) Akorád jako cyklista jsem z toho filmu poněkud nervozní, doufám že mě brzo nečeká střet s betonem, nebo něčí kapotou :D. 6,5/10 za to že mi bylo jasný jak to skončí, žádnej zvrat :) (Michael Shannon byl dobrej, Levittovi to na kole slušelo)

Boj s časem (1996) (TV film)

Master ala T-1000, nemůžu si pomoct :). Nebylo to tak hrozný, takový příjemně koukatelný béčko, s opět sympatickým Doctorem. Ta hodinka a půl mi hezky utekla :). Teda až na to že sedmička to zabalil dost lamersky, ale co už :D.

Spirit (2008)

Na tohle jsem byla málo opilá! Podpořeno naprosto špatným dabingem.. Ikdyž hláška "Zabiju tě tak, že umřeš!" fakt pobavila. Jedinej plus na tom byla HD telka na které jsem na tenhle blábol koukala :D. (To chce fakt odvahu tohle srovnávat se Sin City)

Zombieland (2009)

Woody Harrelson válí!! :) .

Muž z oceli (2013)

Viděno 23.6.2013 Velký Špalíček, 3D otitulkovaná verze. Konečně DC film, ze kterýho jsem se posadila na zadek! Superman byl můj první hero, jako malá holka jsem ho fakt žrala. Teď ho žeru znova O_O. (společně s Iron Manem, of course.) Já tomu nevěřila, ale musím uznat že Man of Steel šlape na paty Avengerům, minimálně to byl prostě větší akční mazec. Ikdyž podle traileru (viděla jsem jen jeden, ten uplně první) jsem fakt čekala temnou a spíš dramatickou podívanou, než takovou ultramonstrozní porci akce (nestežuju si :). I bez kapky humoru mě tenhle film naprosto dostal. Ten úžasnej Krypton na začátku, ta dechberoucí destrukce.. a ten naprosto bezkonkurenční zvuk World Enginu, kterej jsem fakt pocítila na plicích, díky aparatuře v kině. A hlavně žádný vyloženě patetický scény :). 9/10 for me, nářez prostě! Superman, jeho kondenzační pásy a aerodynamickej třesk! @___@ (můj 1500. ohodnocený film :) ) Btw.. General Zod is fucking hot! :3 Oficiálně můj numero uno komiksovej záporák (Ikdyž sorry, ale podle mě to zas až takovej záporák nebyl, měla jsem pro něj dost slušnou dávku pochopení). Michael Shannon, kterýho jsem doposud neznala, zahrál úžasnýho maniaka a já mu to spolkla i s navijákem.. se u Lokiho nestalo. :) You Are Not Alone Edit: Je to stejně dobrý i napodruhé! :P

Star Trek: Do temnoty (2013)

Super to bylo! Sice si neodpustili trošku klišoidní konec, ale to zas není takovej prohřešek. Ne u Star Treku :D. A strašně moc herců co mám docela ráda tam hrálo, jsem jednu chvíli nevědela kam s očima.. :) Benedict Cumberbatch.. the Headcracker! Tomu ta role fakt sedla.. O_O" Čekala jsem že budu zklamaná, nakonec spokojenost. Dostala jsem efekty, super herce a fakt parádních posledních 30 minut! :) 8/10 for me.. (Micky nebo Ricky.. čerňoš ze dvou serií Doctora Who.. zas ho zametli pod koberec :D)

Blackout (2012) (seriál)

Klasická filmová stopáž by tomu seděla víc, bylo to trošku roztahaný. Z Ecclestona šel místama docela strach, ale rozhodně to nebylo na škodu. Každopádně myslím že moje alkoholový okna jsou ještě v pohodě :)).