Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

No teda, čekala jsem že z toho budu zhnusená a ono to bylo celkem v pohodě. Není to už Smrtonosná past, just random action movie with bruce Willis.. Ale btřeba ta honička na začátku byla fakt parádní. Zničte si co nejvíc aut, dokonce jsem tam napočítala i nějaký škodovky. :D Sice ten konec byl místama takovej děravej.. Ani Maybach fakt nemůže být na místě rychleji než helikoptéra, ale jelikož to byl akční výplach, tak je to odpuštěno. 6/10 for me :) (šestýho dílu se teda, upřímně už fakt bojím :D)

Náhradnice (2011)

To byl film s velmi překvapivým a nečekaným dějem, fakt! :D Ale ne, jako oddech po masakrujicím díle Hry o trůny to bylo fakt dobrý. Splnilo to účel,docela jsem se pobavila plus ta romantika taky nebyla úplně uhozená :). No a jedním slovem.. Tennant!! :D jeho zadek v těch retro kostkovaných gatích mě fakt rozbil O___O" *slint* (ok.. to bylo trošku víc slov.. :D )

Torchwood (2006) (seriál)

Torchwood.. chrání Zemi (Cadriff) před šmejdem z vesmíru :D. Ale bizarním, vtipným a místama fakt úchylným způsobem. Žádní Men in Black. Prvních pár dílů pro mě bylo docela nepřekousnutelných, pak jsme si tam všechny vyloženě zamilovala. Jack Harkness, kterej mě v Doctorovi Who nechával ledově chladnou, mě tady ulovil prakticky jen na svůj úsměv a ten.. kabát!! O___O Ikdyž musím uznat že u těch gay scén jsem se asi docela červenla :D. A Gwen Cooper je naprosto fantastická ženská, i přes tu její škvíru mezi zubama :). Fakt bych chtěla mít vyřídilku jako ona. Výbornej seriál, nezlobila bych se za další malou sérii. 8/10 for me. (semtam odkaz na Doctora, paráda :)

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Né tak akčně natřískaný jako třetí díl, přesto pořádně zábavný.. Plus fanservis pro mě, ten Jeremy Renner :). A to úžasný BMW i8 tam :O. Ale teda musím uznat že Cruisovi přicházím na chuť čimdál víc. Už nemůžu říct že ho nemám ráda, impossible! :D U té scény kde šplhal na Burdž Chalífa se mi fakt docela tajil dech :).

Univerzální voják (1992)

Tak jsem si vyřešila další rest na poli klasických akčňáků. Nevím jestli jsem jediná na planetě s tímhle dojmem, ale ten film mi přišel docela "roztomilej", mimo jiné teda. Asi to bylo tím Van Dammovým kukučem, nebo celkově tím co tam všechno prováděl, bylo to celé takové akčně zábavné. :D Plus mám zasebou další Emmerichův film :).

Noc hrůzy (2011)

No nebylo to uplně nejhorší, ale být to o dvacet minut kratší, asi by to zas tak nevadilo. Ze začátku se tam snad pořádně nic nestalo? Trikově pěkný, zapalovací scéna ke konci byla cool. Ta dopravní značka vražená v zádech taky :). Anton Yelchin je fakt super, jeden z těch mladších herců který mám fakt čimdál radši. Colin Farrell mě tady výjmečně zas tak nezaujal, přišlo mi že mu ten upír moc nesednul. David Tennant jako docela kretén (ale fakt vtipnej) v těsných kožených gatích s flaškou absinthu v kapse od županu.. ok, win :D No nevim proč, jsem čekala že to bude fakt víc horror a ne až taková dobrodružná upírská komedie, nebála jsem se ani trošičku :D.

Tajný deník call girl (2007) (seriál)

Oooow.. Musím uznat že Billie Piper je fakt kočka a moc jí to sekne. Ale po třech dílech prostě nemůžu koukat dál. Ona je pro mě napořád ta sympatická a skvělá Rose Tyler z Doctora Who a vidět ji v tomhle "softporn" seriálu mi příjde strašně podivný, ve výsledku by mi to akorád zkazilo dojmy právě o Rose. Takže bohužel.. nehodnotím, nekoukám dál. :)

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

To byl ale milý a sladký film! Přesně splnil moje očekávání. Scéna s nasraným trollem epic :D. Plus příjemná stopáž, žádný zbytečný natahování, hezky pěkně na věc :) Don't eat the fuckin' candy!

Robinsonovi (2007)

No ten tyranosaurus byl povedenej :D

Ocelová pěst (2011)

Taková neškodná akční robo oddechovka zaměřená asi spíš na mladší publikum. Z toho malýho kluka jsem byla ze začátku docela rozpačitá, aby to nesklouzlo k pure dětskýmu filmu. Hodně hezky udělaní roboti, takoví uvěřitelní. Nedivila bych se, kdyby k takovým zápasům v budoucnu opravdu došlo. :) Jedinej nepatrnej mínus bych viděla akorád to, že se tam Hugh Jackman pohyboval málo bez košile, ale i tak dobrý :D