• Krátkometrážní

Skrytá čísla (2016)

Pro nás je asi segregace, jakou ve filmu vykreslují, nepochopitelná a nesmyslná a přitom není až tak drsná, jak nejspíš ve skutečnosti byla (a to to ještě ve Virginii tak špatné nebylo). Z hrdinek samozřejmě udělali polobohyně, které sice vydělávají mnohem míň než běloši, zároveň ale mají ve skříni na dva tucty nádherných perfektně padnoucích šatů. Za módu jedno velké díky, byla to pastva pro oči.

Elena Undone (2010)

Nebylo to úplně to pravé ořechové, ale za erotické scény ty čtyři hvězdy musím dát. Takovou líbačku jsem ještě na plátně neviděla.

Kasandřin sen (2007)

Fuj fuj, dlouho mi nebylo z filmu takhle špatně. Hodně drsné téma, pro mě byl oříšek Ian (Ewan McGregor), protože jeho postava nebyla vykreslená tak, aby se dalo jemu a jeho motivaci věřit. Nebyl to rozený podvodníček ani hajzlík a vlastně mu ani tolik neteklo do bot jako Terrymu (Colin Farrell). Svého bratra měl rád a i když jeho sen byl velký a zaslepenost láskou taky, pořád by to bylo málo na to, k čemu se jeho postava rozhodla. Co se dělo s Terrym, to bylo jednoduché pochopit, proč ale nedostaly tolik prostoru i vnitřní pohnutky Iana?

Muž roku (2006)

Překvapilo. Film jsem chtěla vidět jen kvůli hereckému obsazení, po první čtvrthodině jsem zvažovala to vypnout, ale jakmile se do toho připletla chyba ve volebněvýherním automatu, trošku se to rozjelo. Nakonec tam bylo opravdu všechno z popisku na csfd, romantika i thriller.

Un año sin amor (2005)

Skvělá kamera a střih. Film vypadá jako brutální retro, i když to asi nebyl záměr. A ta hudba...

Velký Vázquez (2010)

Nepoučitelný hajzlík, kterému se stále daří ochcávat další a další lidi. Jedna rodina už ho nebaví? Tak založíme novou! A ještě jednu!

Sedm psychopatů (2012)

Taková velká herecká jména a takovej vopruz :(