Pařba ve Vegas (2009)

Moc nechápu celou tu mánii kolem tohoto filmu. Ano, občas jsem se zasmál, ale nebyly to žádné výbuchy smíchu, spíš taková uchechtnutí. Očekával jsem alespoň nějaké velké finále, kdy se všechny střípky z rozlučkové noci pospojují v jeden smysl dávající příběh, bohužel marně. Ale pokud chcete vidět nenáročnou komedii, Hangover je celkem dobrá volba.

Koření života (2007)

Toto je komedie, kde chybí vtip a romantika, kde chybí vášeň. Film si plyne svým ospalým tempem podle už nespočetněkrát viděného schématu. A celkový dojem nezachrání ani krásná Catherine Zeta-Jones, jejíž postava je velmi nesympatická a odměřená.

Veřejní nepřátelé (2009)

Vynikající gangsterka, kde nechybí přestřelky, samopaly Thompson, elegantní bankovní loupeže, ani krásné ženy. Role Johnnymu Deppovi jako ušitá na míru. I Bale si se svou úlohou poradil více než dobře a ani Marion Cotillard se nenechala zahanbit. V krátkosti jsou Public Enemies velmi kvalitně strávených 140 minut, které utečou jako voda.

Kámoš k pohledání (2009)

Vynikající komedie, která rouhodně nikoho neurazí. Vynikající herecké výkony Jasona Segela a Paula Rudda dávají filmu šmrnc a příjemná byla i Rashida Jones jako Zooey. Skvělý film na letní večer.

Z Londýna do Brightonu (2006)

Tohle je takový typický anglický film. Je to hodně syrové, žádná z postav není vyloženě kladná a do posledního okamžiku si divák nemůže být jist, jak to celé dopadne. Příznivcům ostrovní kinematografie se film určitě zalíbí, ostatní si z hodnocení možná mohou ubrat jednu hvězdičku.

Před soumrakem (2004)

Komu se líbil první díl, ten Before Sunset bude milovat. Romantický film bez zbytečných klišé a patosu, o kterém budete ještě dlouho přemýšlet.

Miss Březen (2009)

Taková nenáročná pubertální komedie, která pobaví.

Bronson (2008)

Hodně zajímavá šílenost. Film je stejný jako hlavní představitel, divoký, nespoutaný a velmi silný. Tom Hardy podává opravdu excelentní výkon a už kvůli němu se rozhodně vyplatí film vidět.

Góóól! III. (2009)

Rozhodně nejslabší z celé série. Fotbal ustoupil do pozadí a dopředu se dere jakási příběhová linie, která nestojí doopravdy za nic.

Milenci (2008)

Syrová romantika ze zachmuřeného New Yorku. Škoda jen spousty hluchých míst, kdy se vlastně nic neděje a můžete jen marně spekulovat o významu scény. Ale i tak určitě stojí Two Lovers za zhlédnutí.