Vlkodlak (2010)

Horory o vlkodlacích nemám moc v oblibě, ale tohle je výjimka. Vlkodlak pro mne bylo v kině velmi milé překvapení a skvěle jsem si vychutnal celý film. Tahle směs vypjaté a děsuplné atmosféry, prostředí a mrazivého příběhu na mě působila velmi (ne)příjemně. Tohle byl skvělý odpich od drtivé většiny hororů, které se odehrávají v dnešní době. S tímhle jsem byl opravdu spokojený, takže lepší 4*.

Motel smrti 2 (2008)

Ve srovnání s jedničkou to byla docela bída. Nudný děj, hororová atmosféra tu úplně chybí a celkově byla druhá část celkem zbytečná. Kdyby alespoň ta hudba to trochu vylepšila... No pochválit se dá tak námět, který se ovšem špatně vyvinul, pár scén nebylo špatných a obsazení by taky ušlo. Ale čekal jsem od filmu víc! 30%, víc tomu nedám.

Loď duchů (2002)

Milé překvapení. Podle zdejšího hodnocení jsem si od toho sliboval něco úplně jiného, ale tahle duchařina na mě působila chvílemi pěkně (ne)příjemně a bavil jsem se u toho obstojně. 60%

Halloweenská noc (2007)

Od Halloweenské noci jsem toho čekal víc. Každopádně velmi chválím halloweenské prostředí, atmosféru, hudbu a sympatické obsazení, ale záporných vlastností má film víc. Nelíbilo se mi rozdělení na několik částí, přičemž ani jedna nebyla dotažená do konce. Mimo to nám tenhle "horor" strká před oči vše, co mu přijde do cesty, takže místy je to neuvěřitelně přeplácané a některé zajímavě vypadající chvíle kazí naprosto nudný děj. Nebylo to zas až tak špatné, ale mohlo to být lepší. Mohlo a mělo! Takhle je to u mě za pouhých 45%.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Skvělá podívaná, skvělé obsazení, skvělá hudba. Není třeba to dál rozvádět. Tenhle film si opravdu zaslouží být mezi těmi nejlepšími!

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Harry Potter na tak trochu jiný způsob. Princip Pottera a Jacksona je naprosto stejný, takže možná by to chtělo zapojit trochu fantazie a stvořit nějakou originální pecku, Chrisi. Na Potterovi jsem jako malý ujížděl, teď mi toho sice už moc neříká ale i tak se někdy rád kouknu. Tohle je jeho nepovedená kopie, o které nelze říct, že bych se u ní v kině dvakrát nebavil, ale u mě zůstává pořád jenom obyčejnou pohádkou, která na sebe upozorňuje především svými vizuálními efekty, ale nedbá na to, jestli na diváka kromě toho něčím zapůsobí.

Box (2009)

The Box jsem očekával s nadšením po shlédnutí traileru asi 2 měsíce dopředu a musím říct, že to, co jsem od filmu čekal, to jsem i dostal. Takže milé překvapení, které jsem si v kině vychutnal. Záčatek je úsekem, kdy se diváku nabízí několik možností co kdo udělá a co se stane a divák přemýšlí, která je ta správná. S postupem času atmosféra houstne a na konci vyvrcholí jak nervy, tak i emoce, takže tohle jsem doslova prožíval s hlavními postavami. Chytrá myšlenka, nenudící scénář a úžasná Cameron...

Plnou parou vzad! (2002)

Je to tak trochu kravina, ale smál jsem se skoro pořád. ...a taková má komedie být, ne? Alespoň 60% by si to zasloužilo.

Constantine (2005)

Na to, že fantasy horory tohoto typu dvakrát nemusím, se mi to docela líbilo. Námět nebyl špatný, scénář taky ne, líbilo se ztvárnění pekla a pár triků... Ale pro mě to nebyl zas takový velký zážitek jak pro většinu uživatelů. U mě za slušných 60%.

Hádej, kdo lže! (2009) (pořad)

Když ještě tenhle pořad běžel v TV jako Inkognito, tak jsem se na něj rád kouknul... A teď? Hrůza a děs... ne že by to bylo přímo nekoukatelné, ale ty jejich trapné kecy mě už někdy fakt štvou. Víc než 20% tomu nedám.