Sexy Pistols (2006)

Taková pohodová westernová komedie. Parádní námět, skvělé obsazení a celkově příjemná atmosféra. Místy mohlo být víc akce, ale jinak je to u mě za 60%.

Predátor z hlubin (2004) (TV film)

Hodně slabá podívaná. Předvídatelný děj, nepovedené scény a ten predátor mohl být ztvárněn lépe. 20% tomu dám, ale víc si to u mě nezasloužilo.

Lidožrout (2002) odpad!

Nehorázná a nekoukatelná kravina...

Maniak (2009)

Hodně slabá podívaná. Ztvárnění vraha nestálo za nic, chování postav nebylo dvakrát logické, chyběla tomu atmosféra. Snaha byla, příběh se mi zdál docela zajímavý, ale to by asi tak bylo vše.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Dobře mě poslouchejte - nebudu to víckrát opakovat! :-D Nezapomenutelný seriál s nezapomenutelnými hláškami.

Vřískot 3 (2000)

Začíná nám to pěkně nudně, až sem si říkal, co z toho vůbec vyleze, ale ono se nám to hezky rozjelo a hned bylo o zábavu postaráno. Větší porce humoru, chvíle napětí a tak dále... Zkrátka Wes opět nezklamal, a i když to nebylo zas až tak dobré, já se obstojně bavil. Pořád je to pro mě mírný nadprůměr. 55%

Prci, prci, prcičky (1999)

Nemůžu si pomoct, ale tahle komedie mi nikdy nic neříkala a neříká. Ale musím uznat, že první díly jsou ještě perfektní ve srovnání s novými. Zasměju se při tom minimálně, námět taky není až tak špatný, ale zfilmované by to mohlo být o něco líp. Obsazení se taky dá, i když žádná sláva, ale jinak je to u mě lehce podprůměrná komedie za 40%.

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Teď už mi to přijde jako kravina, ale v dětství jsem to sledoval a bavilo mě to. Pro děti docela povedený pořad.

Nebezpečný vlak (1999) (TV film)

Tenhle film postrádá téměř všechno, co by akční film měl obsahovat. Ať už je to napětí, akce, či dobrá dramatická hudba. Obsazení taky nic moc, snad by se dal námět, ale jinak to byla zbytečnost.

Jsi můj život (2006) (seriál)

Byla to kravina, ale musím přiznat, že jsem se místy pabavil a herečky byly docela sympatické, takže to zas taková tragédie nebyla. Pro telenovely mám slabost, ale tohle bylo nic moc - nebo spíš moc nic. Ale těch 20% si to zaslouží.