Kill Bill 2 (2004)

Na těchhle dvou Tarantinech neskonale ujíždím. Král nikdy nenudících dialogů přichází s druhým dílem a nevím, jakým slovem mám vystihnout dvojku, kterou jsem si užíval ještě víc než přechozí díl a samotnou jedničku jsem nazval dokonalým dílem?! Takže u mě dokonalost na druhou a netřeba dodávat, jak jsem si tuhle směs krásně vychutnával. Poutavý příběh, ve které Uma přímo exceluje doprovází klasický Quentinův nenudící styl a já hltám vše, co mi nabízí s nadšením.

Trapasy (2007) (seriál)

Pár dílů jsem viděl, pár jsem vynechal. Ne vždycky, ale většinou mě tyto Trapasy dokáží pobavit. Řekl bych, taková lehce podprůměrná povídková série.

Ecce homo Homolka (1969)

Tato nezapomenutelná česká bláznivá komedie nemá chybu! :-D

Hannah Montana (2006) (seriál)

Ano, je to svým způsobem dobrá kravina ale má své kouzlo a ty mladší věkové kategorie dokáže pobavit, takže to nechám lehce pod průměrem.

Dům snů (2009) (pořad) odpad!

Nejhorší pořad TV Nova. Ne, že by ostatní byly o moc lepší, ale na tohle se opravdu nedalo koukat!

Zrcadla (2008)

Popravdě řečeno jsem byl trošku zklamaný. Po dvou perfektních a napjatých krvácích (Noc s nabroušenou břitvou, Hory mají oči) přichází slabší duchařský horor. Námět jako vždy perfektní, ale tentokrát mě jeho Zrcadla nedokázala oslovit jako jeho předchozí díla. Nejvíc mi neseděl ten konec, který působil ve srovnání s předchozím dějem dost směšně. Kdyby byl lepší, anebo kdyby se úplně vypustil, nic by se tím nezkazilo a šel bych ještě o hvězdičku výš. Nicméně i takhle se jedná o lehce nadprůměrnou duchařinu s dalším originálním příběhem, ale raději by měl Aja zůstat u těch krváků.

Sherlock Holmes (2009)

Já tomuto dílu nemám co vytknout, takže s radostí můžu dát plný počet. Sherlocka Holmese jsem si užíval už od prvních minut a pocit spokojenosti přetrval až k závěrečným titulkům, takže velmi příjemné překvapení. Skvělý Robert Downey, krásná Rachel McAdams, perfektní prostředí, zápletka i děj, jejichž spojením vznikla úžasná atmosféra s detektivními prvky. Nechyběly ani tradiční scény s Downeyem, které jako vždy pobaví a dodají příběhu trochu života.

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Docela slušný pořad, na který se dá koukat. Někdy se zasměju, někdy mi ty jejich kecy lezou na nervy, ale jinak je to v klidu.

Vřískot 2 (1997)

A jízda nám pokračuje ve velkém. I přes svou minutáž mě to nenudilo, takže já jsem spokojený. Vraždy byly perfektní, atmosféra nedrhla, známé tváře potěšily, napětí nechybělo a pár škubnutí sebou taky ne. Druhý díl je opět parádní nářez, ale na jedničku zkrátka nemá, takže musím jít s hodnocením o hvězdičku níž. Co bych vytknul, tak je snad jen téměř zkopírovaný konec z předchozího dílu, ale tak to se dá prominout... 65%