Život zvířat (2008) odpad!

Brutálnější než Saw?...dobrý vtip :-D...a ta kvalita a napětí...a co teprv to obsazení? Nic jiného než odpad dát nemůžu!

Stáhni mě do pekla (2009)

Tenhle horor byl nade vše má očekávání. Originální, strašidelný, napínavý, jedinečný. Jít na něj do kina se opravdu vyplatilo. Námět byl skvělý, po Kruhu je to asi nejpovedenější duchařský horor - a to duchařské horory nějak nemusím - ale tohle byla pecka. Po celou dobu filmu vládla mrazivá atmosféra a doprovázely ji povedené duchařské scény. Potom vše skvěle doplňovala vynikající dramatická hudba a skvělé obsazení. Raimi je prostě mistr na horory. Škoda, že se dnes netočí víc takových hororů. Tohle byla parádní podívaná a jeden z nejlepších hororů, co jsem viděl.

Saw 5 (2008)

Vidím, že většinu lidí Saw V zklamal, mě naopak neuvěřitelně překvapil. Vlastně ani moc nechápu, co je na tom tak špatného? Nelogičnost, scénář?... Ano, určitě to není film bezchybný, ale překvapilo mě, že největší prostor tu měl samotný příběh, který se zde začal hezky rozvíjet, mnohé nejasnosti se začaly vysvětlovat a mimo to nám sem tam tvůrci před oči nastrčili nějakou tu brutalitku, při které mi (jakožto u jediného dílu) přeběhl mráz po zádech. Právě proto považuji pětku za nejbrutálnější díl ze série a po jedničce jednoznačně nejlepší. Pro mě dechberoucí, krvavá a napjatá jízda, kterou jsem si opravdu skvěle užil...

Soumrak mrtvých (2004)

Skvělá hororová zombie komedie, která vás baví po celý film. U této komedie jsem se opravdu nasmál. Film obsahuje zajímavou myšlenku, skvělou zombie atmosféru, sem tam trochu napětí, ale především vynikající humorné scény, které vás donutí se smát. Určitě to stojí za shlédnutí!

Arabela (1980) (seriál)

Jeden z nejpovedenějších českých seriálů. Originální nápad, skvělé zpracování, populární herecké obsazení a humor nebo akce v žádném dílu nechybí. Nezapomenutelný český pohádkový seriál.

Zorro: Meč a růže (2007) (seriál)

Mě to docela bavilo. Samozřejmě že je to jen další, možná úplně zbytečná kopie originálního Zorra, ale musím uznat, že to nebylo špatné. První díl mě docela zaujal, tak jsem to začal sledovat a seriál mě začal bavit. Mně telenovely nevadí. Sice některé nemusím, ale tahle se mi líbila. U mě je to za 50%.

Houbičky (2007)

Nadprůměrná psycho - mrazivá podívaná. Velká pochvala za prostředí - (ne)opuštěný les působí dokonale a za konec, který překvapil, i když o originalitě se tu asi moc mluvit nedá... Jen postavy mi nebyly moc sympatické, ale jinak to byl místy pěkný krváček... 60%

Nebezpečná rychlost (1994)

Nejlepší akční trhák! Tahle jízda je fakt krutý nářez! Nářez, který mě nikdy nepřestane bavit. Skvělá Sandra, skvělý Keanu, skvělý Dennis, nadupaný a napínavý děj. Akční filmy nějak nesleduju, ale tohle je dokonalé dílo. Dílo, se kterým jsem od mala vyrůstal. Pokaždé, když jej dávali v TV, tak jsem to musel sledovat s velkým nadšením, a tak tomu je i dodnes. Jan de Bont odvedl skvělou práci. Zkrátka film, který bude u mě vždy mezi prvníma.

Lotrando a Zubejda (1996)

Moje oblíbená pohádka, která se opravdu povedla. Hezké písničky, výborný námět, příjemná pohádková atmosféra. Této pohádce snad ani nemám co vytknout. Smyczek to zvládnul na jedničku!

Nezkrotná Lucía (2004) (seriál)

Nebudu si nic nalhávat kvůli hodnocení a ostatním uživatelům. Já proti telenovelám nic nemám - teda jak kterým - a tohle není výjimka. Zkrátka mě to bavilo a rád jsem to sledoval. Rozhodně lepší, než nějaké nezáživné ptákoviny typu Ulice, které nemají hlavu ani patu a jen vymýšlí další a další zápletky, aby mohli natočit další tisícovku dílů. Když už, tak mě rozhodně nenudily krásné herečky, záporné role a zápletky. U ČSFD za 4%, ale u mě rozhodně za víc.