Cabin Fever 2 (2009)

Celkem ujetá, bizarní blbina, která docela dobře dokázala pobavit. Horor v tom lze najít stěží, ale dost to připomíná osmdesátkový béčka. Taky málo hororu, trochu víc srandy a hromada nechutností. Celkem to funguje - 55 %

Scanners III (1991)

Už jednička nebyla buhvíco, i když měla auru superfilmu, dvojka byla jiná, ale dle mého názoru zhruba na stejné úrovni. Nicméně trojka to je skutečně shit. Jasně je tu požehnaně akce, hlavy vybuchujou, lidi lítaj jako by měli křídla ... ale žádná atmosféra, žádný příběh a herci - no hrůza. ćeský dabing bohužel taky nepomáhá. 15 %

Květiny v podkroví (1987)

Tohle byla slušná blbost. Největší problém byl, že se vlastně nic nedělo. Ale vůbec nic. krom jednoho pokusu o útěk, nebylo celý film nic co by stálo za zmínku. A přitom to vypadalo, že by se dít mohlo, ale vše se nakonec vešlo jen na pár záběrů jedovatých lívanců a ztrápené výrazy "vězňů". Prostě nuda. Hodinu a půl jsem sledoval film, jehož děj by se vešel do 15 minut. 25 %

Maniak (2009)

Chtěl jsem dát Odpad! ale nakonec jednu hvězdu filmu nechám. A sice za to, že jsem neusnul. Je to hrozná nuda a děs. Maniakovo řádění jakž takž ujde, i když je trochu moc digitální, ale vrah nemá žádný charisma, vypadá spíš jak nasranej bezdomovec a to filmu moc nepřidá. Když přidáme trapnýho poldíka a kravku co myslí že všechno zmákne sama, ale jde jen z průseru do průseru, tak se opravdu k Odpadu! blížíme. A ještě nesmíme zapomenout na pana domácího, to je taky kousek. Ale nebudu se rozepisovat, nemá to cenu. Postavy jsou dementní a příběh jakbysmet. Z nějakého důvodu se to, ale dá přežít a proto dám 10 %

Mamba (1988)

Nijak zvlášť napínavý film s krajně nesympatickou herečkou v hlavní roli. Vše je děsně předvídatelné, snad až na krajně podivné chování hlavní herečky. Nuda a nuda. žádná atmosféra. 39 %

Resident Evil: Afterlife (2010)

Jednoznačně nejslabší film ze série Resident Evil. Sérii jsem hodnotil - RE1 - 72 % , RE: Apokalypsa - 60 % , RE: Zánik - 77 % , RE: Rozklad - 90 % . Po několika prvních scénách jsem nechápal. Alice a její klony s nadpřirozenými schopnostmi likvidují armády Umbrelly. Byla to hrůza. No nakonec to až taková sračka nebyla, ale byla to vážně nuda. Zombíci byli dost strašní, žádná velká kreativita, jen taková šedá bučící masa, většina vypadala, že zemřeli před pár hodinami a to v tomhle filmu dost nesedělo. Jinak někteří mi přišli jak okopčení z Blada a zpomalené scény jako z Matrixu. Ještě, že se objevilo to 4metrový monstrum s obrovskou sekerou. Škoda jen, že se ve filmu moc neohřálo. Jinak opravdu jen nuda a šeď. 55 %

Slimáci (1988)

Krajně absurdní a bizarní. Však představa zabijáckých a krvežíznivých slimáků je opravdu směšná. Všude klišé nad klišé a souboje člověk vs slimáci nebo křeček vs slimák budí jen úsměv na rtech . Nicméně je to příjemná zábavná oddychovka a dívat se na to dá. 50 %

Avatar (2009)

Tak jsem se taky konečně podíval na tolik vychvalovaný Avatar. A dojmy ? Po stránce vizuální se jedná o naprosto dokonalé a fantastické dílo. Dokonalá animace, perfektní hudba. Popravdě řečeno, svět který nám byl v Avataru představen je svět ve, kterém bych chtěl žít. Naprostá nádhera. Nicméně když se to vezme kolem a kolem, je to vlastně krom několika málo prostřihů na vojáky , jen taková skvělá pohádka. Dokonale vybarvená, ale přece jen pohádka. Možná by film zasloužil o něco hlubší myšlenku, protože tahle ekologická nebyla tak skvělá. Scéna ve které vjedou do pohádkové krajiny buldozery vyvolá emoce i v mnohem "menším" filmu. Proto by i tenhle zasloužil o fous hlubší myšlenku. Jinak potěšila účast Michelle Rodriguez a vlastně i Sigourney Weaver. Dlouho jsem váhal zda dát 4 a nebo 5 hvězd, ale myslím, že film si za svou vizuální stránku zaslouží plný počet. 92 %

Dracula (1931)

No abych byl upřímný, musím, říct, že jsem docela zklamán. Chyběla mi atmosféra, což je ve filmu velký problém. Přeci jen díky době vzniku neoplývá a vlastně ani nemůže oplývat nějakými extra efekty. V takovém filmu jde spíš o strašidelnou atmosféru, jenže ta tady není ač jsem se snažil sebevíc. Vše takříkajíc zachraňuje jen Béla Lugosi, protože ve své roli působí opravdu démonicky. Co je to ale platné když je ve filmu scén se samotným Dráculou jen pomálu. 60 %

Virus X (2010) odpad!

No hrozná sračka ! Nevím koho tohle napadlo. Celý děj je neskutečně pitomý, herecký výkony jsou naprosto otřesný, nelogičnost kam se podíváš. Kdo byl třeba proboha ten Jerron ? Nebo co to bylo zač ? Nějak jsem nepochopil jeho počínání a ani jeho přítomnost ve filmu. A co ten konec ? Nesmysl naprostý nesmysl. Odpad ! 0 %