Zrození Evropy (2012) (seriál)

Pěkně natočený dokument, který ovšem podává dosti zavádějící informace!! Jako laik bych si po shlédnutí mysel, že nejstarší horniny Evropy jsou jen ~250 mil.let staré..možná to bylo způsobeno dabingem, ale takové věci mají překládat odborníci..

Divadlo hrůzy (1976) odpad!

Tohle někdy někdo dokoukal do konce? Takovýho magora nechci vidět.. :)

Zásahová jednotka č. 7 (2012)

Nějak mi uniklo, proč celým filmem prostupuje výstava Expo '92..záběry z příprav z různých let, pak nejednou otevření výstavy a konec..žádná spojitost s obsahem.

Kříž cti (2012)

Když se chystáte na válečný film, očekáváte hodně akce, stříleček a tak..ne, že bych byl zklamaný, spíše naopak. Peter Naess tady nalezl další rozměr a tím udělal obrovský krok ve své dosavadní tvorbě.

Madagaskar 3 (2012)

Co takhle zkusit vsadit na cirkus, když byl kdysi třeba Život brouka tak úspěšný? Bohužel tady se to nepovedlo. Tvůrci se snažili film vyumělkovat k dokonalosti, ale tady to působí velmi přehnaně a hodně to škodí jak tvůrcům, tak jejich hrdinům..jedna hvězda za pár drobných dobrých hlášek..

Samsara (2011)

Čeho si ve skutečnosti vážíme? Ničeho! Co pro nás znamená život na téhle krásné planetě? Nic extra! A co tu po sobě necháme? Bordel. Hodně silné okamžiky v životě lidí různých kultur a náboženství proložené nádhernými záběry přírody. Musím se přiznat, že v pasáži se zbraněmi jsem sotva dýchal...místo toho, abychom bojovali společně, bojujeme proti sobě..lidstvo si asi opravdu nezaslouží nic jiného, než vyhlazení..a kdo za to může?

Čtvrteční vdovy (2010)

Mít prachy ještě neznamená být šťastný..a to si dobře uvědomí i parta kamarádů, kteří se s tímto faktem vypořádají po svém. Marcelo Pineyro už je u mě sázka na jihoamerickou jistotu..

Dobrý člověk (2009)

Dobrý přítel vás přijde navštívit do vězení..ten nejlepší sedí naproti vám a říká : "..tak to jsme pos****"

Dictado (2012)

Horor? No nevím, ale tyhle mysteriózní snímky já docela můžu a v podání Španělů to má vždycky něco navíc..takže 4* a ještě si najde místo ve filmotéce..