Trhák (1980)

Dle mého názoru trošku nedoceněný film scénaristické dvojice Svěrák-Smoljak.Film plný klasického humoru této dvojice,super českých písniček a kvalitního obsazení.Zagorka ač vystudovaná herečka příjemně překvapila.

Můj život v ruinách (2009)

Chvílemi na hranici dívatelnosti,ale některé pasáže jsou celkem milé a vtipné.

Stíhán a podezřelý (1978)

Tento film není ani tak klasická detektivka,jako spíš pokus o psychologický film.Bohužel na detektivku je děj moc jednoznačný,a na psychologický film nedokázal režisér zachytit psychiku člověka na útěku a jeho vnitřní boj.Navíc Lábus jako detektivní elév je k smíchu. Nakonec zjistíte,že nejzajímavějšího z celého filmu jsou záběry na Most před demolicí.

Zelená vlna (1982)

Nechápu co touto slátaninou chtěli autoři říct.To mělo být jako vtipný,nebo to bylo myšleno vážně ??? Jsem fanda Československého filmu z minulé doby,ale toto bylo to nejhorší co jsem kdy viděl.Hvězdička snad jen za herecké obsazení.

Stav ztroskotání (1983)

Jako dítě mě tento film minul,a tím pádem mi odpadá ta nostalgická mlha,která mi trošku ztěžuje hodnocení ostatních dětských filmů.O to víc mě překvapilo,že film mě vůbec neurazil ba naopak.Brožová už jako patnáctiletá byla trošku lehčí :-)

Nahá pastýřka (1966)

Celkem slušně poskládaná detektivka s trošku netradičním Menšíkem v roli příslušníka SNB.Výborný Šmída,který tyto malé postavičky zlodějíčku prostě uměl.Film kazí trošku naivní závěr.65%

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Je to šílený,je to japonský,je to kult a hlavně je to celkem nuda.Hry bez hranic pro mě ještě o chloupek před Takešiho hradem vedou,už jen proto,že tam soutěžili Češi.

Čarodějův učeň (1977)

Naprosto geniální záležitost !!! Žádnej jinej animovanej film ve mě nevyvolal silnější pocity.

Zločin na poště (1980) (TV film)

Ač má film pouze 43 minut nemohl jsem se ubránit pocitu,že je jaksi uměle natahován a působil na mě zbytečně zdlouhavě.On Čapkův námět nebyl taky nic moc.