Prodaná babička (1978) (TV film)

Slabší televizní komedie o tom jak se zbavit tchýně.Scénky kdy se Vízner miliskuje s naší budoucí první dámou jsou na můj vkus až přespříliš přehrávané.Zázvorková a Bláha svými výkony opět nezklamali.

U pokladny stál... (1939)

Pro mě nejlepší Burianův film.I když námět je klasicky prvorepublikový,tedy chudá holka a zámožný primář,je o mnoho vtipnější,než jsme u takových filmů zvyklí.Při scéně,kdy Burian "operuje" prst Čeňka Šlégla se vždy válím smíchy.

Vlasy (1979)

Skvělý námět,výborná hudba,slušné herecké výkony.Ač muzikály nemusím,toto je perla,kterou si neváhám pustit i po desáté.Forman prostě umí !!!

S čerty nejsou žerty (1984)

Nejlepší pohádka !! Geniální spojení pohádky s opravdu povedenou komedii,na kterou se může dívat stejně tak dobře čtyřleté dítě jako devadesátiletá stařenka.Hlášky z tohoto filmu zlidověly.Nárožného kaprál a Heřmánkův lucifer jsou naprosto famózní !

Simpsonovi ve filmu (2007)

Bohužel jsem se filmu dočkal až po zlaté éře žluté rodinky.Už se samotným seriálem to jde od sedmnácté sérii z kopce a nepředpokládal jsem,že u filmu to bude lepší.Bohužel jsem se nemýlil.

Léto s kovbojem (1976)

Lehká letní komedie.Vízner jako mamánek s halucinacema je fantastickej.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Jde spojit poučení a maximální zábava ? Do doby Myth Busters jsem myslel,že to možný není.

Ryba na suchu (1942)

Jeden ze slabších Burianů.To že jsou filmy s Burianem trošku naivnější,už jsem si zvykl a asi to odpovídalo chápání komedii v tehdejší době.V Rybě na suchu oproti klasickým filmům s Burianem je naivity víc a vtipu méně.Navíc se mě zdá,že sám Burian je v roli tak trošku "na suchu".

Jak rodí chlap (1979)

Zedníček jako hospodský povaleč je prostě geniální,Pospíchálovi jsem horala taky uvěřil,ale jendapadesátiletej Hašek jako "prvorodič" to byla celkem síla.Pokud bych měl hodnotit samotný povídky tak vyhrává na plné čáře poslední Věrné milování,právě se Zedníčkem.