Třetí skoba pro Kocoura (1983)

Celkem naivní spojení dětského filmu a detektivky. Z nostalgie na dětství 3*

Žena za pultem (1977) (seriál)

Dietl prostě uměl a kdyby hlavní roli nehrála zarytá komunistka Jiřina Švorcová věřím tomu,že by seriál měl o mnoho vyšší skóre. Navíc je tento seriál označován jako propagandistický,což může prohlásit jen naprostý diletant,který seriál vyděl maximálně z rychlíku.

Americký chopper (2003) (pořad) odpad!

Američtí burani staví motorky.Hlavním problémem této americké reality show jsou právě jejich účastníci,kteří umí jen řvát,nadávat,nesmyslně ničit věci a chovat se jako typičtí burani.

Mistři zastavárny (2009) (pořad)

Rodinný klan podobně jako v OCC neboli Americký chopper ,avšak o mnoho lepší a vtipnější už jen proto,že otec a syn nejsou jako v OCC párek nevychovaných amerických buranů,kteří umí jen řvát.

Raport (1968) (TV film)

Pro mě velice překvapující herecký výkon Vladímíra Hlavatého co by vrchního dozorce. Samotné drama tak 70%

Malý televizní kabaret (1977) (pořad)

Jako dítě jsem to miloval a jako dospělej to miluju ještě víc. Skvělá Molavcová,Zedníček,Havelka a Gerendáš. Krásnej a srozumitelnej humor. A hlavně se k dětskýmu divákovi protagonisté chovali jako k sobě rovnému a nepitvořili se,jak je tomu zvykem v poslední době v pořadech pro děti.

Nejistá sezóna (1987)

Krásné nahlédnutí pod pokličku Járy Cimrmana. Tento humor je prostě geniální a v dnešní době se mu bohužel nikdo nevyrovná.

Rozsudek (1970) (seriál)

Ač mám Vosku jako herce velmi rád ,v této roli mě prostě neseděl a někdy se mě zdálo,že i on sám se v roli ztrácel a nevěděl jak to zahrát. Jinak je seriál velkým překvapením a trošku mě zaráží,že není víc známý. Na svou dobu určitě jeden z těch co stojí za zhlédnutí.

Svět ve válce (1973) (seriál)

Pro mě jeden z nejlepších dokumentů o 2.světové válce. Zajímavý je dokument i z důvodu,že jsou v něm rozhovory s tehdy ještě žijícím Albertem Speerem nebo osobní sekretářkou Hitlera Traudl Junge. Navíc jako bonus je hudba.Melodii úvodní znělky si vybavím i o půlnoci. BBC prostě dokumenty uměla a snad ještě umí.