Arrow (2012) (seriál)

Vcelku slušný seriál na nudné večery. Samozřejmě některé epizody jsou slabší a spousta dialogů na facku, ale rozhodně jsem se u tohoto seriálu nenudil. Jediné, co mi fakt vadilo, tak odbočky crossoverů Arrowverse, protože ty bez shlédnutí seriálů (či aspoň některých dílů) Flash, Supergir a Legendy zítřka naprosto nedávají smysl. Bylo by lepší Arrowversi natočit zvlášť s prologem a epilogem.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Je spousta záhad na tomto světě a tento seriál je sice nevysvětluje, ale nabízí spoustu teorií. Rozhodně velmi zajímavý dokument.

Oběť (2022)

Když si odmyslím současné okolnosti s Ukrajinci v ČR, tak je to docela dobré drama. Ale současná situace se bohužel odmyslet nedá, vzhledem k tomu, jak se u nás Ukrajinci roztahují, takže film nelze brát jinak, než jen jako další propagaci chudáčků Ukrajinců.

Utajený pasažér (2021)

Ó, jak vznosně patetické.... Do půlky filmu nuda na spaní a od půlky filmu malá chvilka napětí, zda pokus vyjde. Ovšem scénář je plný nelogických momentů, takže celé tohle veledílo je odsouzeno k zapomenutí.

Jodie, vyvolený (2023) (seriál)

Tohle točil nějaký náboženský fanatik, jinak si tuhle sračku neumím vysvětlit.

Hříšný tanec (2017) (TV film) odpad!

Netaneční a nehercká polena v hlavní roli a celkově totální sračka. Tohle jako remake fakt nevyšlo. Úplně zbytečný film - je to URÁŽKA původní předlohy.

Na maděru (2023) (seriál)

Přízemní humor tak typický pro ameriku a mládeží velmi oblíbený - kam ten filmový svět spěje...

IO (2019) odpad!

Neskutečně debilní, nudný a vlastně úplně zbytečný film.

Nightflyers (2018) (seriál)

Od prvního do cca šestého dílu jsem v rozpacích, co si o tomto seriálu vůbec myslet, ale od sedmého dílu se to mění na totálně sračkoidní patlaninu bez jakékoliv logiky. Když opominu nesympatické herce, kterým začne totálně hrabat a všichni se chovají jako idioti, tak po dokoukání devátého dílu vlastně ani nevím, jestli vůbec chci vidět díl poslední.

Vyvolená (2022) (seriál)

Tak tohle bylo něco nedefinovatelného. Nesympatické postavy, LGBT jako v každém seriálu na Netflixu (což mi už mimochodem leze na nervy) a samotný děj je o ničem. 20%.