Tři přání pro Popelku (2021) odpad!

Naprosto mi uniká důvod, proč se točí remaky čehokoliv, pokud to není z dob němého či černobílého filmu. Čeští filmaři se rádi opičí po zahraničních s různými vykradenými nápady (např. seriál Polda atd. + různé reality show k zblití), ale tenhle paskvil z Norska podle naší pohádky je fakt hnus.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Neskutečný paskvil! Za tohle by měli někoho zlynčovat nebo předhodit drakovi!

Bučkovi - slunce, seno, vesnice (2013) (pořad) odpad!

Jak se za prachy znemožnit v TV. Jak hluboko může někdo klesnout, to normální člověk nepochopí. K zblití.

Svatba na první pohled (2020) (pořad) odpad!

Nepochopím mentalitu dnešní doby - svatba má být něčím výjimečným mezi partnery, kteří se znají. Amerika z toho udělala mediální sračku jako u spousty jiných rádoby zábavných věcí a samozřejmě češi se musí opičit. K zblití, že tohle někdo bere jen jako zábavu.

Singl Švindl (2022) (pořad) odpad!

Kdo proboha vymýšlí takové sračky? To už vážně ta americká zábavní degenerace vymyla mozky i nám? Takové pořady jsou prostě k zblití.

Princezna zakletá v čase (2020)

První dvě třetiny vypadaly jako lepší tv pohádka, nicméně závěrečná třetina a triky pozvedly toto dílko z obyčejné pohádky na fantasy film. Návrat ke kořenům předkřesťanského náboženství (runy a v podstatě druidi) je super volba.

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Velmi slušný krimiseriál, který se na rozdíl od tuctových kriminálek, kterých je všude dost, zaměřuje na psychologii a profilování pachatelů. Příjemná změna.