Zmizelá (2014)

Další z nekriticky přeceňovaných filmů. Pro mě to byla hodina totální nudy, poté něco málo adrenalínu a nakonec se to rozplizlo v bezbarvé nic. Ale pokud jste zvědaví na skoro dvě a půl hodiny žvanění o prdu, tak je to film přesně pro vás.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

No, nevím. Byla to volovina nakvadrát. Jít na to do kina (za 150Kč), tak si dám po držce :-(((

Mezi náhrobními kameny (2014)

Hodně temné a hodně dobré. Půl hodiny před koncem už jsem koukal na hodiny, kdy bude konec, protože jsem byl totálně vyšťavenej. Liam Neeson se pro tyhle role hodí jako málokdo.

Equalizer (2014)

Tři, tři a půl. Víc ne. Bylo to místy zbytečně protahovaný. Až příliš domýšlení co by se stalo kdyby, plánování na deset tahů dopředu , s padesáti možnýma variantama bylo až příliš okaté. Ale DW mi ve své roli seděl. Závěrečná bitka v US OBi byla super, hlavně ta vrtačka do vazu :-)

Poslední loupež (2001)

No, natočit to koncem 70. let, asi by to byla bomba. Ale do 21. století to už opravdu moc nesedí. Přišlo mi to hrozně naivní.

Labyrint: Útěk (2014)

Další z post-něco debilit pro mladistvé hlupáčky.

Strážci Galaxie (2014) odpad!

Názorná ukázka, jak vypadá stupidní debilita pro mladistvé s hlavami vypláchnutými americkým myšlením. Úporná dvouhodinová sračka plná nudných dialogů o prdu. "Herci" (spíše komedianti) si to asi také moc neužili, myslím, že celé se to natáčelo mezi zelenými plochami, protože na obrazovce vlastně nic reálného k vidění nebylo. Krom těch pár živých postav je ten film vlastně jen animák... Když jsem viděl trailer, byl jsem přesvědčen, že to nebude špatný film. O to větší zklamání to potom bylo.

Spása (2014)

Velmi dobře zpracovaný jednoduchý příběh. Mads jako obyčejně mimořádně charizmatický - mimochodem, po prvních pár záběrech jsem musel prohlásit, že bych si jej velice snadno a rád dovedl představit jako Old Shatterhanda v případných nových zpracováních Mayovek. A jsem také rád, že tvůrci zbytečně film neprotáhli. Hodinka a půl byla dostatečná.

V žáru královské lásky (1990) odpad!

Totální krávovina a sračka na entou. A tomuhle dekorovanému režisérskému individuu se nelíbí, že Renč dostal stejnou medaili za zásluhy, jako kdysi on od Havla. Je to komedie

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

No, opravdu nic moc to nebylo. Akce sice přehršel, ale lehkost a humor z vynikající dvojky byla nahrazena těžkopádnou intelektuálštinou, která mi k Stallonemu sedne jako pěst na voko. Gibson jako superpadouch výborný, Arnie víceméně trapný, Banderas otravný a Dolfie s Jasonem už to fakt nevytrhli. No nevím, má to cenu se vůbec těšit na čtyřku?