Hotýlek (1975) (seriál) odpad!

Doteď nechápu tu vlnu nadšení a velebení. Cože? Co to tam melou? Ani "smíchy" v pozadí mi nenapověděli kdy se smát. Vážně, vysílání vtipů je zde zřejmě na zcela jiné frekvenci, než na jakou je naladěn můj osobní přijímač. Sorry.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Nikdy mě to neuchvátilo jako mé vrstevníky, nicméně vtip se tomu upřít nedá a mnohdy jsou ty vtipy geniální. Jako třeba generál von Butterbrot..

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Přehlídka naprostých špiček českého herectví. A díl s malířem patří k tomu nejgeniálnějšímu v dějinách filmu. "Holky, povedla se mi srnka!"

Dr. House (2004) (seriál) odpad!

Plně se ztotožňuji s "naprostovševystihujícím" komentářem Dream Dealera. Howgh.

Chlupatá odplata (2010)

Aneb jak zabít vcelku nosné téma, s náběhem na príma oddechovou komedii, příšernými "herci" a ještě horšími dialogy.. Matta Prokopa nechci už v životě vidět, podle toho ksichtu bych se nedivil, kdyby to byl vzdálený příbuzný mladýho protekčního zmetka Krause.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Na první až zhruba třináctou sérii se mohu koukat stále a stále dokola, pak už je to bohužel sešup jak skluzavka od Enronu. Od 16. série pak pro mě Simpsonovi neexistují, protože přehled takové trapnosti a debility snad ani není možné vyprodukovat. Odchod pana Bedrny bohužel předznamenal celkový úpadek jak seriálu tak dabingu, kterému nyní dominuje naprosto příšerný a přehrávající Zavřel a zcela neposlouchatelná skřehotavá Štáchová. Vše by se ale dalo překousnout, kdyby příběhy měly to co kdysi a co už dávno někde ztratily - humor a vtip...

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Barney Stinson.. Toto jméno si po shlédnutí pár dílů zajisté zapamatujete, neb úspěch celého seriálu stojí z 80% na něm. Jeho hlášky jsou totiž úžasné a legen - počkej si na to - dární. Jedna z nejcharizmatičtějších postav v dějinách kinematografie a dokonalý proutník. K nejlepším scénám seriálu pak patří ta, kdy je ukázán Barneyho přerod z hipíka v uhlazeného dravce v obleku, kterým je dnes. Jeho humor je jako ze Swifta - jemný jako dýka. Nelze ho nemilovat. Sice pak možná budete v šoku, až zjistíte, že Neil Patrick Harris je v reálném životě gay, ale co už, takový je život. I tak je to největší frajer pod sluncem. :) Co se týče zbytku seriálu, ostatní postavy jsou občas také vtipné, i když jsou tam hlavně od toho, aby prožívali příběh, který má vyústit v úspěšné zakončení vyprávění o tom, jak jeden pán poznal matku dětí, kterým to teď v roce 2030 vypráví. Co říci závěrem? Ještě že je tam s nimi legen - počkej si na to - dární Barney. EDIT 2018: Zjistil jem, že na reprízu už koukat po osmi letech nemohu. Jak mě seriál poprvé nadchnul, tak postupně můj zájem o něj upadal a i když jsem ho dokoukal... Inu nemohu říct slušněji, že dnes už mě všechny postavy neskutečně serou. Bohužel se ukázalo, že jde o seriál "jednou a dost". A nikdy více...

Hoffa (1992)

On ten konec zas tak daleko od reality nebude, takže proč to nevzít takhle krásně sentimentálně..

Machři (2010)

Nad očekávání úžasně vtipné a ve svém žánru (Sandlerovky) zatím bezkonkurenčně nejlepší. Od Sandlera jsem zatím nic lepšího neviděl (i když mi tam vadí nejvíc, zbytek by to zvládl i bez něj - a líp). Mnoho úžasných hlášek. Příjemná "rodinná" komedie pro dospělé (víc pochopí hlášky a pop-kulturní narážky) - zejména pro ty dospělé, kteří na chvíli zapomenou brát se smrtelně vážně. Já jsem se po dlouhé době královsky bavil a pořádně se smál. Ani ten toaletní humor není přehnaný. Upřímně bych moc rád měl ve čtyřiceti kolem sebe podobnou partu cvoků.

Čarodějův učeň (2010)

Nad očekávání slušná oddychovka. Bohužel potvrzující pravdu, že čím blbější sedlák tím větší brambory aneb popření Darwinovy teorie O původu druhů v praxi, neboť někdo tak blbý jako tento učedník by se správně neměl vůbec dožít dospělosti. Pokud takto vypadá jedinec využívající 100% mozku, pak raději zůstanu u svých ušmudlaných deseti procent, děkuji pěkně. Ne nadarmo je Dysney považován za jednoho z největších padouchů historie. Hvězdička navíc je tentokrát za Cage, který mě snad poprvé ve filmu nevadil, ba dokonce mě ani jednou nezhnusil svým neherectvím, ba dokonce mi byl místy i sympatický, což je zcela nevídané a pro mě nové a osvěžující. 70%