• Romantický

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Na doporučení kamarádky jsem si nejdřív přečetla knížku, dřív jsem četla knížky až po shlédnutí filmů a myslím, že jsem udělala moc dobře...jinak bych to vůbec nepochopila:-) Vadily mi například tyhle nevysvětlitelné scény: 1) scéna Vánoc u Weasleových: když Ginny zavazovala Harrymu botu, to začne za chvíli líbat zem po které chodí?!?, pak když jejich dům napadli Smrtijedi, který následně shořel...a jaká je této scény pointa?!?!? 2) proč se nerozvedl příběh Voldemorta, proč se vůbec ocitl v sirotčinci?!?! 3) proč je Snape princ dvojí krve?!?!?!? a tak bych mohla pokračovat dál, ale to se mi nechce...:-) Harrymu fandím jak na papíře tak i na plátně... Moc jsem si užila romantické patálie hlavních hrdinů...RONE DO TOHO:-))))))))

Walk the Line (2005)

Brava pro úžasnou Reese, jinak docela nadprůměrný film, hudba mě moc nebrala

Keith (2008)

Z počátku to byla pro mě zase další teenegerovská romantická komedie, ale na konci na mě koukalo drama plného citu, skvělých hereckých výkonů a podmanivé hudby.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Vůbec netuším, jak mám tenhle film ohodnotit. Z jedné strany jsem byla docela zklamaná, protože z různých ukázek a trailerů jsem byla docela natěšená, ale když jsem viděla celek, jsem přemýšlela, zda tvůrci nechtěli náhodou natočit nějakou parodii...ano vtipy se sypaly z rukávu a ve scéně, kdy jedou výtahem a hraje ta hudba, jsem vážně nedokázala zadržet hekot:-) Kristen se mi zdála unuděná k smrti, v jaké blbosti to musela hrát, Robert....to komentovat nebudu. A Taylora nemám ráda, v knižní předloze jsem postavu Jacoba snesla, ale v té filmové s jeho tváří a tou svou vypracovanou hrudí mi lezl krkem:-) A z druhé strany (z té pubertální:-)) se mi film líbil. Prostě a jednoduše. Takže dávám **a půl

Superbad (2007)

Pořádná teenegerovská komedie, které není nic svaté:-)Nejvíc jsem si užila Hadera a Rogena, proto 4*:-)

U-Turn (1997)

přes celý film jsem si říkala: "když se ser*, tak se ser*..." skvělý Penn a překvapivě i J.Lo

Poslední legie (2007)

byla jsem znuděnější než Colin Firth přes celý film a to už je co říct

Vůně krve (2004) odpad!

za co mě trestáš...