Hitman (2007)

Scenárista s režisérom zrejme videli hernú predlohu iba z rýchliku, lebo do filmy zakomponovali všetky "nesprávne" veci z celej série. Navyše príbeh je rádoby plný úžasných zvratov a "cool" konca, výber hercov mi totálne nesedel... Keby sa to nechcelo tváriť ako film podľa hry, ktorá mi je dobre známa, ale ako obyčajný akčný film, mohlo sa to u mňa vyštverať o hviezdičku vyššie. Ale takto... ľutujem.

Jáson a Argonauti (1963)

Tak tento film podla greckej mytologie sa so svojim o 18 rokov mladsim bratom (Suboj titanov) porovnavat rozhodne nemoze. Problemom je tu hlavne dost slaba rezia. A tiez ma mrzi, ze z Herkula spravili sibnuteho obstarozneho neschopaka.

House of the Dead 2 (2005) (TV film) odpad!

Nieco priserne, kapitolou samou o sebe je "specialna jednotka". Ale na druhej strane som cely film stravil v zachvatoch smiechu nad absolutnou neschopnostou vsetkych zucastnenych.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Aj ked je tento diel vseobecne povazovany za najslabsi, mne osobne sa paci viac, ako Posledna kriziacka vyprava.

Muž s cejchem smrti (1990)

Seagal vo svojej top forme - lame ruky, hadze vtipne hlasky a pritom sa tvari, akoby sa ho to vsetko naokolo ani netykalo.

Poslední Mohykán (1992)

Moj najoblubenejsi film, videl som ho takmer 15x v 5 roznych jazykoch a nikdy ma neprestal bavit.