Alexander Veliký (2004)

Film jsem viděl nedavno na DVD a muzu rict,ze se mi docela libil.Mimo Alexandrova života popisuje také jeho duši,cítění takže je psychologicky zaměřený...A jelikož se režie ujal zkušený Oliver Stone,tak to dopadlo lépe než třeba Troja...Obsazení je taky výborné (Colin Farrell,Angelina Jolie,Val Kilmer, Anthony Hopkins)..Takže to vidim na ty ****

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Uplně nejlepší film od Quentina Tarantina se skvělým obsazením vedeným (Johnem Travoltou a Samuelem L. Jacksonem...Uma Thurman,Harvey Keitel a Bruce Willis)...akční scény jsou skvěle proloženy ftipnými gagy a jako celek to funguje na 100%...Nedávno film vyšel na DVD,takže vřele doporučuju!!!A asi to potvrzuje i 8.místo v nejlepších filmech na databázi!!!

Forrest Gump (1994)

Nejlepší snímek Roberta Zemeckise a skvělý oscarový Tom Hanks...nádherný ale smutný příběh muže,který byl u všeho...a stejně mu něco chybělo....Mam tenhle film doma a moh bych na něj koukat pořád..A uplně nejlepší je scéna s Apple (nějaký ovoce???)..úžasný takže za *****

15 minut (2001)

Karel Roden ve filmu s Robertem De Nirem???Ale ano je to možný...Ale nevyšlo to tak jak sme všichni asi čekali....

Loupež po italsku (2003)

Skvělá akční podívaná (něco ve stylu Dannyho parťáků ale horší)....Zaujaly mě honičky v autech po Benátkách a taky záporná role Edwarda Nortona...Takže tak čtyři hvězdičky by to měly spravit!!!

Zrůda (2003)

Celkem tvrdej a hlavně psychologickej film podle skutečný události...Velkej krok dopředu pro Charlize Theron (Oscar to jen potvrzuje) a taky jedna z nejlepších rolí pro Christinu Ricci (mimo Ospalý díry).

Ospalá díra (1999)

Tim Burton se tentokrát pustil do žánru,který se místy podobá i jeho starším počinům-hororu.Opět vsadil na vynikajícího Johnnyho Deppa,který ve filmu nejvíce vyniká.Za zmínku stojí i mladá Christina Ricci (Zrůda),která Deppovi skvěle sekunduje.Tim Burton opět dokazuje své režisérské schopnosti a zahaluje nás nejedním tajemstvím...