Pod pokličkou (2000) (pořad)

Nejlepší dokumentární pořad, který v ČR vznikl. Nejen, že diváka obohatí o spoustu nových receptů a využití potravin, ale i mnoho dalších důležitých informací, které se potraviny týkají. Celý pořad je doprovázen skvělými vtípky, animacemi a zajímavými postřehy lidí z oboru. Prostě pecka:-) 90%

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Příšernost největšího kalibru. Je to trapné, až to bučí. Vážně nechápu a nepochopím, co se na tom některým lidem líbí. Slabých 10% (A to jenom za to, že jsem se párkrát nad těmi trapnostmi pousmála). Nevermore!!!!

Chuck (2007) (seriál)

Chuck me! Edit (po 6 letech!). Chuck byl moje pubertální láska. Dodnes mám na externím disku ve staré vzpomínkové složce pár (čti stotřicetčtyři) obrázků, sountracky k prvním čtyřem řadám, které dodnes občas poslouchám, videa od fanoušků a spoustu krásných vzpomínek a pocitů. No a tak si dáte jednu k jedné, že člověk pak i jeho skutečnou filmařskou kvalitu vnímá úplně jinak. A, že i když je tam spousta béčkových momentů a v pozdějších dílech občas i nelogické a faktické chyby, stejně tomu srdci neporučíš. Nicméně musím konstatovat, že když člověk ví, jak to dopadne, tak je poslední 5. řada hrozným utrpením a nadstavovanou nudou, které bych stěží dala 3 hvězdy. Každopádně pro člověka od 15 do 20 let se Chuck může stát i naprostou závislostí, zvláště díky té dokonalé kombinaci akčnosti-komedie-lásky-skvělé hudby a neuvěřitelné chemii mezi Chuckem a Sarah.

Hon na myš (1997)

Praštěná komedie o dvou "povedených" synáčcích, kteří zdědili zchátralý dům a starou továrnu na špagáty po svém zesnulém otci. Náhodou zjistí, že má dům vysokou cenu a chtějí ho prodat. Má to ale jeden háček. V domě se zabydlel nechtěný příživník - malá myška, které je třeba se zbavit. Brzy však zjistí, že to není jen tak obyčejná myš… I přes velký počet komických situací je Hon na myš pouze průměrnou oddechovkou, která potěší především dětského diváka. 55%