Sám ve stěně (2009)

Tak tohle je psycho. Sama mám kolikrát záchvaty úzkosti, když lezu, ale s lanem a parťákem! Je ale fakt, že mám strach z toho, že mi selže některá z jistících pomůcek, kdežto on spoléhá jen sám na sebe. Přesto je to blázen! Může se mu zamotat hlava, nebo mu šutr zůstane v ruce a vlastně se mu mohou stát desítky dalších věcí. Ale musí to být nádherný pocit, podívat se dolů a vědět, že ji zdolal. No, mě a lidem v mém okolí to naštěstí stačí s lanem, a i tak je ten pocit moc fajn :-) mmm, musím se na skály zase co nejdřív podívat :-)

P!nk Live v Melbourne (2013) (koncert)

Perfektní show. P!nk jsem prostě obrovská hudební a akrobatická hvězda, které už to nikdy nikdy neodpáře. Její hudbu žeru, v patnácti jsem poprvé slyšela Who Knew a myslím si, že si ji snad nikdo tolikrát dokola nepouštěl jako já :-D. Každopádně fakt paráda a mrzí mě, že mi tenkrát ty lístky ježíšek nedones :/. No, aspoň tento záznam, kde bych snad jenom vytkla přítomnost toho kašpara na začátku a na konci, ten byl fakt na ránu. Jo a to lítácí chci taky!!!! 95% (-5% za kašpara)

Správní chlapi (2016)

"Druhé Kiss Kiss Bang Bang" a když je něco druhé, tak to málokdy bývá lepší (člověk má přecejen pak trochu vyšší očekávání). Tohle není výjimka. Štřeštěnost, hl. zápletka, i komediální dvojice detektivů, naštvaných "héreček", to už tu prostě bylo. Budiž pochvalou, že se však bezesporu Gosling-Crowe vyrovnají dvojici Downey-Kilmer. Dokonce mi přišla Goslingova postava detektiva Marche o něco vyšperkovanější než zlodějíčka Harryho. Hlavní zádrhel v tomto jinak celkem dobrém a vtipném filmu vidím v konci. Celý příběh tak podivně vyšuměl, čekala jsem, že ještě něco přijde a nepřišlo. Ani se nedostavil takový ten pocit, že všechno do sebe pěkně zapadlo jako v KKBB. Jo, bavila jsem se, smála se, ale konec, počínaje přestřelkou v domě, mě docela zklamal. 65% Viděno v kině.

Tango a Cash (1989)

Docela fajn film s brutálně béčkovým koncem :-D

Já, Earl a holka na umření (2015)

Chtělo by se mi dát 4*, hlavně za hudbu a poslední scénu v jejím pokoji s knihou v ruce a pohledem na tapetované stěny - dostala mě daleko víc než scéna v nemocnici, ale film je celkově rozpačitý a počáteční záplnetka taková mírně řečeno zvláštní. A kluk je deprivovaný podle mě úplně bezdůvodně, i když mít matku, co mě do něčeho takového nutí...

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Některá vystoupení jsou opravdu brilantní - konkrétně Thriller, Wreckig ball, I Want To Break Free atd. Možná tento pořad nedosahuje kvality 80%, ale rozhodně je to svěží vítr posledních let televizní tvorby a zvlášť té novácké.

Osamělý jezdec (2013)

Ujetá parodie Pirátů z Karibiku tentokrát na poušti aneb najdi 5 rozdílů. Nevím, jak vy, ale já jich moc nenašla - teda až na to, že všechno je hrozně přehnané, přičemž se člověk směje absurdiu té situace a ne samotné scéně. No a ty (ne)rozdíly k zamyšlení: typicky kymácivé pohyby Deppa, moře vody - moře písku, loď - vlak, poklad - stříbro, prostitutky, ožralej chlápek, kanibal, přiblblí členové posádky Bludného Holanďana, co se oblíkají do dívčích šatů - tady nohsledi záporáka, co se oblíkají do dívčích šatů, vojáci, klobouk - vrána, jo a co, že to Depp žmoulal v ruce? Kompas nebo hodinky? 35%

Jak ukrást Venuši (1966)

Toto je krimi komedie jak má být!!! Ne jak to, co filmový průmysl posledních pár let plodí. Milá, nenásilná, zábavná, vtipná, napínavá, vzrušující, no a tak bych mohla ještě dlouho pokračovat ;-). 90%

Lucifer - Parťák (2016) (epizoda)

Nikdo na světě nemůže být takový ignorant, aby nevěřil člověku, který má na zádech jizvy jako kráva, že ta křídla nemohou být jeho a že teda asi vážně bude někým napřirozeným. Tím spíš jeho další kousky, které provádí. Postava Chloe je tak špatně napsaná a odehraná, až to bolí. Na jednu stranu prudce inteligentní detektiv na stranu druhou totálně blbá blondýna, co nevěří tak zjevnému a Luciferem tolikrát omílanému faktu, že je skutečně ďáblem, přičemž mu každé jeho přesvědčování odmění jejím přihlouplým a otravným smíchem. Kdyby třeba znejistěla, pochybovala, měla pocit paranoii, ale ona na jeho slova a činy reaguje opravdu jako blbka. Doufám, že se její postava ještě posune někam na přijatelnější linii. Zatím stále 60% .