Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

69%. Záleží také o jaký díl se opět jedná. Některé díly se podle mě daly. Ale, že by tam byl špatný díl to určitě ne.

Bojíte se tmy? (1990) (seriál)

45% Jako kluk jsem měl pak těžké sny, ale jak už to chodí, nemohl jsem odolat. Nyní už to takový efekt samozřejmě nemá. Záleželo pak o jaký díl se jednalo.

3 nindžové v zábavním parku (1998) odpad!

A vida. Popelnice už čeká, zrovna dnes nám ji popeláři vyvezli(jaká to štastná náhoda). Žijeme ovšem v demokratickém státě a proto má každý právo na soudní proces. Soudce tedy předvolává Hulka Hogana(jako zástupce borců podílejících se na zločinu jménem 3 NINJAS:high moon at mega mountain). Žalobcem jsem já: Můžete mi vysvětlit, proč se chováte jako filmový dobytek? HH mlčí nebo spíše dodá že jsem nevkusný tajtrdlík, který neví, co obnáší superfilm.Žádá porotu, aby jej osvobodila, jenže....soudcem jsem také já, porotou téže, HEHE. A tak Vás mílý sire Hogane odsuzuji k 30 letům nucených studií na uměleckých školách, abych Vám mohl dát(samozřejmě za 30 let po studiích a natočení dalšího hoganovského bijáku) alespoň 10%. To je ale vzdálená budoucnost. Nyní je to tak za 5%.

Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka (2008) (pořad) odpad!

Nenapadlo by mě samotného dívat se po nějakém takovém titulu. Jenže se náhodou stalo a věděl jsem, že z Paris Hilton asi pořádná herečka nikdy nebude a stejně to u takového pořadu nemá ani nějaký velký vliv, ale to, co se v tomto "pořadu" dějě a o co jde, to je prostě šílené. Vyjádřit se to dá pouze tím, že je potřeba se zamyslet, kam až se dá po nějaké stránce klesnout...Hrůza! Tyto pořady nikdy nepochopím. Některé věci je potřeba asi přeci jen zakázat. 3% jen z ponaučení...