VyVolení (2005) (pořad)

Takový pořad nemůže myslet na žádný um už jenom ze své podstaty, takže případných bodů může dosáhnout spíše štastnou náhodou. U VV první série se tomu tak stalo neboť výběr prováděli diváci. U BB na Nově prováděla výběr nova, tak uchvatný, že se definitivně ponořil BB do odpadu a ani štěstí mu nemohlo pomoci dostat se z obrovské pořadové špíny. I přes chvíle, kdy se to nedalo vydržet, nebyla první série špatná, 50%, což bylo dáno účastníky. Konec nastal v druhé sérii, kdy nastalo téže ponoření se do obrovské pořadové špíny, což všechno podtrhl opravdu mimořádně nesnesitelný "vítěz", 8%, a následně už to bylo za 8%. Celkem 22%

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

První série nebyla špatná a dalo se na ni kouknout(až na nějaké přehnané mánie..), navíc díky ni se objevila výborná zpěvačka A. Langerová(které do teď fandím), takže za 60%. Druhá série nebyla žádná hrůza, ale určil bych ji spíše pro fanoušky tohoto pořadu, navíc, ikdyž vítěz zpíval uměl(V. Horvát), takových kvalit jako A. L. už určitě nedosahoval, 39%. Třetí série už byla otravná, vítěz jako by nebyl neboť podle mě neumí ani kvalitně zpívat 28%. Takže celkem za 42%.

2012 (2009)

Tak toto je teda zase vrchol, nebudu se raději ani vyjadřovat k ději neboť hlavní hrdinové pokaždé zkáze těsně unikají, až je to do oči bijící. I přes ztráty lidí je zde do oči bijící idealismus. Tak dobrý náměť jako je 2012 jen tak zase poslat ke dnu...naštěstí jsem věděl, že to bude režírovat R. Emmerich, takže jsem zázraky nečekal, ale toto bylo ještě horší než očekávání. 25% Hamba a ani efekty to už nezachrání.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Já moc nechápu ódy na tento film, smysl jedničky se úplně vytratil. Není na něm až na triky nic vyjimečného a tak se nejedná o nic víc než o snahu rozpracovat příběh dále. Když se to sečte a podtrhne, mělo to končit dobrou jedničkou a pokračování neměla býti...50%. Film třeba udělá radost aspoň teenagerům, tak aspoň třeba něco.