Interview (2014)

Scény mi přišly spíše trapné a převelikou mírou se snažily vynutit smích. K tomu zesměšňování vůdce...

Birdman (2014)

Birdman se mi zdál jako nezajímavý nekončící příběh o problémech v divadle. Vyhořelý superhrdina, který se snaží dokázat si, že na divadlo ještě má. Opak je pravdou a jeho ego dostává na zadek.

Odpad (2014)

Na můj vkus až moc pohádkový a bezproblémový příběh. Chlapcům vychází vše a policii nechávají o dva kroky pozadu. Nakonec chamtivý vyšetřovatel nezvládne situaci a děti udělají zázrak na skládce. Na žánr drama a thriller je to opravdu moc sladké.

Ranhojič (2013)

Krásný historický příběh z počátků vrcholného středověku, kde je lékařství utlačováno a označováno za čarodějnictví. Náboženství vyhrává na plné čáře a jiné zacházení, kromě pohřbu, s mrtvým tělem je proti božským zákonům. Však svéhlavý mladý ranhojič svým jednáním předčí dobu a s nutnou dávkou štěstí šíří svůj um dále. Kingsleyho výstup, dle mého názoru, přenese diváka skutečně do děje, kde se cítí být žákem jeho skupiny. Úplnou dokonalost snímku sráží celková délka filmu.

Divergence (2014)

Velmi zajímavá myšlenka na film a řekl bych, že první polovina filmu byla perfektní, vcucla mě do děje. Závěrečná hodinka nebyla až tak atraktivní a leckde se snadno předvídal děj.

Hunger Games (2012)

Velmi zajímavý film připomínající Běžícího muže.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Několikrát jsem se zhluboka zasmál, to jest vše, co lze o tomto snímku říci

Minulost (2013)

Film začínal zajímavě a očekával jsem, že jeho tempo bude gradovat. Bohužel. Z mého pohledu se jednalo až o příliš zdlouhavý film s velmi spletitým dějem, díky němuž se vytrácelo napětí a má soustředěnost. Filmovým žánrem se jedná o drama, ale právě kvůli natahování děje mě do “sebe“ moc nevtáhl. Jinak podané herecké výkony mi byly sympatické.

Stážisti (2013)

přes nudný a nezajímavý začátek, tento snímek vygradoval k monstrózně famóznímu konci.