Nebezpečná kořist (2011)

Příjemný akční film, který dokáže zaujmout svým příběhem i překvapit zajímavým a hlavně nečekaným koncem.

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

Každý má jiný vkus, ale tato komedie mě dokáže rozesmát kdykoli. Stačí si vzpomenout na scénku, která se odehrává na záchodě s rozehřátou čokoládou a hned se směji. Prostě dokonalá komedie.

Arthur (2011)

Velmi příjemný film na odreagování z nudného dne. Lehký humor, který pobaví.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Tento film byl pro mě mírným zklamáním, byly zde sice i velice vtipné momenty, nevím proč, ale film mi připadal chvílemi velice podobný filmu Lví Král. Madagascar 2 pro mě nepřinesl nic nového a taky mě trochu zklamalo, že většina filmu byla jen o Alexovi a na ostatní postavy se tak trochu zapomnělo!

Suprhrdina (2008)

Další skvělá parodie od tvůrců scary movie. V tomto filmu nenajdete žádný příběh a vlastně ani nic nového, ale opět pořádnou porci (možná už ohraných ale stále vtipných) fórů, nepřestal jsem se smát od začátku filmu až do konce, a tak by to asi mělo být, a proto tento film u mě splnil všechna očekávání na jedničku!!!

Kokosy na sněhu (1993)

Úžasná komedie, která mě vždy dostane svými skvělými hláškami a velice zajímavým a originálním příběhem, jasná volba pro milovníky komedií (jako jsem třeba já) u tohohle snímku se určitě nudit nebudete!!!

Copak je to za vojáka... (1987)

Klasická česká komedie a klasický český (česko-slovenský) humor. Další ze skvělých komedií s Langmajerem který svou hlavní roli ztvárnil více než dobře. Ve filmu je celkem zajímavý, humorný příběh z vojenského prostředí. Filmu se asi nedá nic vytknout splnil všechny mé požadavky na dobrou komedii.

Blbý a blbější (1994)

Jako asi všechny Carreyho filmy, tak i tenhle snímek mě dostal svými hláškami a různými fóry, jako obvykle se film neobešel bez Jimových grimas. U filmu jsem se smál od začátku do konce a to je myslím to hlavní, pro všechny milovníky Carryho a bláznivých komedií je tohle jasná volba!