Žlutá ponorka (1968)

Tenhle film je absolutní animovaný úlet a ještě k tomu hrajou Beatles, no prostě nádhera.

Český sen (2004)

V česku se dokumenty točit umí!!! Bohužel reakce lidí na to co tvůrci provedly mne velice zklamaly i zde v komentáří se najdou lidi kteří tam podle reakcí 31. května byli a stáli frontu na přenosnou televizi za 500Kč.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Bohužel druhý díl nepřekvapil a byl horší než jednička naštěstí nebyl propad tak hluboký aby se na to nedalo koukat takže komu se líbila jednička vřele doporučuji...a navíc Scrat byl jako vždy dokonalý

Karcoolka (2005)

Nuda, nuda, nuda. Jediné co stojí za zmínku je opakování jednoho děje z očí více postav což pokud vím bylo u animovaného filmu použito poprvé.

Osamělý mstitel (2003)

Další důkaz toho že film se bez scénáře točit nedá. Vin Diesel sice nesklamal a byl "drsnej" ale to je tak všechno.

Neprůstřelný mnich (2003)

Ač zní tento název takzvaně "cool" o filmu se to říci nedá:-(

Ong-bak (2003)

Asi nejlepší film s touto tématikou co jsem kdy viděl to co Tony Jaa předváděl mě fakticky udivovalo. U většiny věcí který tam jen tak prováděl bych se já zabil nebo alespoň hodně pomlátil. Komu čest tomu čest.

Tenkrát na Západě (1968)

Ať si říká kdo chce co chce nejlepší westerny jsou z itálie:-)

Joey (2004) (seriál)

No abych řekl pravdu tak než jsem seriál viděl udělal jsem si na něj názor ve stylu "To bude katasrofa, jak mohl..." o to větší bylo mé překvapení po shlédnutí několika dílů vůbec to není špatné aneb Joey to zvládl