Vnitřní vesmír (1987)

Dobrá komedie, celkem originální nápad a 2 ze 3 herců mám docela rád ( ten třetí - Short mě štval každej snímek filmu ) takže jen 4*

Let číslo 93 (2006)

Tak to byla síla... Když jsem viděl Krvavou neděli tak mě moc neuchvátila lidi tam zběsile pobíhali a celé mi to připadalo jakoby zmatené, asi to bylo hlavně o tom že o událostech v Irsku toho moc nevím. Zato 11. září si pamatuju živě jak jsem seděl s pusou otevřenou do kořán a sledoval co se to v tý televizi sakra děje to snad není možný. Během sledování filmu jsem měl uplně stejný pocit bylo to neuvěřitelný málo který film ve mě takový pocit vyvolá.

Mickovy modré oči (1999)

Docela pohodovej filmek, jak Hugh Granta nemusim tak sem mi vcelku seděl.

Poseidon (2006)

Dal bych 3* kdyby tu nebyl originál. ale jinak abych řekl pravdu je tento film opravdu zbytečný. Příběh - nic novéh, efekty - místy až vtipné a to co režisér předvedl na konci u toho jsem se pořádně nasmál: SPOILER - když v původním dobrodružství poseidonu umíral Hackman bylo to z důvodů záchrany celé skupiny, ale Russell umřel jenom kvůli tomu aby z něj za pět minut udělali blbce!!!. A závěrečný eskymák v podání obří lodi to vše jen korunoval.

Cesta domů (1996)

Ten film je pozitivní až jsem to málem nevydejchal :-o

Moebius (1996)

Za tu atmosféru, ta mi opravdu sedla, ale to ostatní už moc ne v matice jsem byl vždycky chabrus tak jsem to moc nechápal, ale určitě si to nenechám ujít příště, snad to i trochu pochopím:-D

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

I odpadní hodnocení je pro tento seriál příliš pochvalné ale když už tu nic jiného není:-(

Okrsek 13 (2004)

Z hlediska akce 5* z hlediska příběhu 3*. Sečteno a podtrženo 4*

Operace Slon (1995)

Né že by to bylo za 5* ale tady to má tak mrzácký hodnocení který si ten film ani zdaleka nezaslouží. Je to příjemná a vtipná oddychovka