Johanka z Arku (1999)

Mě to zas tak moc špatný nepřišlo, bitvy byly pěkný johanka byla pěkná, upálili ji no, co víc si člověk může přát. Snad jen aby má milá Milla během filmu nevypadala jak na drogách

Predátor (1987)

Tak tenhle film je dnes už klasika Arnie tak jak si ho chceme pamatovat ( se samopalem v ruca a ověšený nejrůznějšíma výbušninama ) a spousto "cool" scén ( kdo by neznal bezbolestnou :-)..

Zachraňte Willyho! (1993)

Tak tohle je ukázkový rodinný snímek přátelství malého chlapce a verlyby, co na to říct snad jen "skoč Willy!"

Tenká červená linie (1998)

Je to krásný, dalo by se říci i poetický pohled na strašnou událost v lidských dějinách, rozhodně doporučuju film lidem kteří hledají něco víc než akci a ty ostatní ty se u něj skvěle prospí

Vodní svět (1995)

Není to vyloženě špatný film ale není ani dobrý, rozhodně se dá vidět jednou

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Absolutně nejlepší seriál všech dob který si udržel vysokou kvalitu během všech dílů.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Donna miluje Davida ten miluje Clair ta miluje Brandona ten miluje Kelly ta miluje Dylana ten miluje Brendu a ta učitele dějepsu a já se ptám, kdo sakra miluje Steva?

Pearl Harbor (2001)

Pěknými efekty ale hlavně Bayovým patriotismem nasáknutý film který se dá vidět jednou ale to je asi tak vše