Nabít a zabít (2006)

Tak tenhle film se opravdu povedl. Všem doporučuju

Kurýr 2 (2005)

Tenhle film si podle mě nejvíce vychutnají především diváci po lobotomii, co se reality týká je to naprostý úlet, to co se tam děje to se nedá ignorovat a každej člověk se nad tím musí pozastavit. Na druhou stranu, ale komu na tom při sledování tohoto žánru záleží? 1* za auto, 1* za rvačky a 1* za "sexy roštěnku zabijáka":-D

16 bloků (2006)

Spíš ale 70%, film který ani nenadchne ale ani neurazí, tak nějak na jedno skouknutí.

Góóól! (2005)

Mě to teda moc nenadchlo celé to je o tom jak se celá Anglie po*rala z jednoho američana a ani moc fotbalu tam není. Navíc bylo na hřišti doooost zřetelný kdo "hraje" a kdo hraje fotbal.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

"Ha únava materiálu". Jakožto student VUT fakulty strojní jsem tuhle hlášku vydejchával půl hodiny:-))))))

Vyšší princip (1960)

Vyšší princip mravní by mi nedovolil tento film hodnotit hůř než za pět hvězdiček. Asi nejlepší film té doby. Atmosféra zachycená ve filmu je opravdu dechberoucí, každou vteřinu jsem věřil že se to odehrává přímo teď a tady, při pohledu na němce mi běhal mráz po zádech, výkon Františka Smolíka je neuvěřitelný. Osobně se divím že tento film není známý po celém světě

Projekt Arrow (1997) (TV film)

Standartně natočený televizní film podle skutečné události alespoň co se týče obrazu a výkonu herců. Co mě na filmu zaujalo byl příběh protože jsem fanouškem do stíhaček tak pro mne bylo velice zajímavé sledovat jak v padesátých letech "málem" vznikla nejlepší stíhačka na světě

Scary Movie 4 (2006)

No komu se líbila trojka ten se pobaví i u čtyřky, ale nějak mě to připadá že čím víc peněz do toho producenti sypou tím méně vtipné to je:-(

Rafťáci (2006)

No spíš než film bych to nazval série nepovedených skečů. Celé je to o tom že se hlavní hrdinové někam přesunou a tam dementní bratříček jednoho znich něco vyvede a všichni dokola za něčím pobíhají nebo před něčím utíkají a nebo nedej bože jsou něčím taženi do toho neustále vyhrává nějaka anglická píseň ala "On my head" a všichni jsou šťastní. Scénář nikde:-(