Děti Anakondy (2008) (TV film)

Jenom proto, že jsou i mnohem horší filmy.

Vražedný virus (1998) (TV film)

Za to, že jsem to dokoukal. Jinak škoda času.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Když pominu některé díly, které mně vysloveně urážejí, tak to vidím na 40% Herecké výkony většinou na úrovni, zpracování a posazení do teď už vlastně historických dob dobré. Lepší díly střídají horší. Některé docela dobře vystihli svou dobu (až na ty našroubovaný keci postavy Václava Kaliny (Miloš Willig)) Jinak nikdy nepochopím kolik lidí se ještě v sedmdesátých letech podílelo na.......Ale to sem nepatří.

Absolutní nula (2006) (TV film) odpad!

Být na tom v kině, tak vytrhnu sedadlo a hodím ho směr plátno, ale vážně: věřím, že si autor scénáře a potažmo tvůrci filmu něco nastudovali o absolutní nule. Tím pádem nepochopím jak mohli natočit tuhle blbost. Nevadí mi sci-fi filmy béčkové úrovně, ale toto je teda věc. K samotné úrovni zpracování filmu se raději nebudu vyjadřovat. Triky na úrovni loutkového filmu mluví za vše. Ale i to bych unesl se smíchem. Dal bych hvězdičku za snahu, ale za tu absolutní nulu musím dát odpad.

Přílivová vlna (1997) (TV film)

Děs za jednu hvězdičku. Herci se sice snaží, ale je to pitomost, kterou srandovní triky shazují ještě níž než by si ten filmeček zasloužil.

Mořská bestie (2008) (TV film)

Marně přemýšlím, pro koho je film určen. Jestli pro děti? To asi ne. Pro mládež? Ta by se potrhala smíchy, nebo pro dospělé? Nevím, ale pro mně rozhodně ne. Jednu hvězdičku dávám proto, protože jsou i daleko větší hlouposti a něco se přece točit musí.

Až kohout snese vejce (2005) (TV film)

Pro mně nevýrazné, nemastné a neslané. Je to kumšt natočit pořádnou televizní pohádku a v poslední době se to nikomu moc nedaří.

Norbit (2007) odpad!

Hrozná kravina. Nic proti Eddie Murphyemu, ale tento druh humoru asi nikdy nepochopím. A to jsem rád.